Karadeniz Pet

Lütfen bakar mısınız acil !

sude büyük

Meraklı Üye
Mubişim evde uçuyo uçuyo , sürekli dışarda olduğu için dışarıya yem koyuyoruz oda gidip yiyo. Daha demin yeme sesleri duydum. Yem yiyodur diye düşündüm. Bi baktım , toz şeker tabağında toz şeker yiyo. Bir şey olur mu acaba ? Lütfen cevaplayınn

Hiçbir şey olmaz korkmayın maşallah kusunuza

Çok teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Başka cevap verebilcek yok mu ? İnternette bişey olur falan yazıyor. Lütfenn

Son düzenleme:
çok yemediyse bişey olmaz durumun tekrarlanmamasına özen gösterin. Şu an hareketlerinde ve dışkısında anormallik yoksa korkmayın

Olur siz merak etmeyin. Biraz sabır.. Ama benimkini ben yavru aldım ilk günden bana alışıktı zaten. Sizinki kolay eğitim yaşını geçtiği için , biraz daha sabretmeniz gerekir. Her hayvan hemen alışamayabilir. Birazcık bekleyin o da böyle olur :)

Son düzenleme:
sude petshopda gittiğinde yavru oldğunu nasıl anladın ya

Abiler daha iyi bilir ama fazla şeker glikoz.miktarını artırır. Görme sıkıntısı olabilir sindirime de zararlı. Ama fazlası :) kontrol altınd tutun. Bana sorarsanız d hiç vermeyin. Allah sağlık sıhhat versin kuşunuza.

[MENTION=14301]Simay Yetiş[/MENTION] , petshopdaki kafeslerden almadım kuşu , yeme düşmüş aldım. 1 ay öncesinden haber vermiştim. Yeme düşünce söylediler gelin alın diye , gittik aldık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:00 --

Abiler daha iyi bilir ama fazla şeker glikoz.miktarını artırır. Görme sıkıntısı olabilir sindirime de zararlı. Ama fazlası :) kontrol altınd tutun. Bana sorarsanız d hiç vermeyin. Allah sağlık sıhhat versin kuşunuza.

Yok zaten ben vermedim. Kendi gitmiş yemiş. Neyseki çok yemeden aldım .teşekkür ederim :)

vaybe bizde akılsızlık edip renge göre göre kuş aldık of :D

Geri