Karadeniz Pet

Lütfen bakar mısınız

• Konbuyu başlatan Burçin
  • Başlangıç tarihi
B

Burçin

Guest
Eş tutarlar mı ?

Dün Limon'uma eş aldım (dişi).Normalde Limonu götürüp kendisi seçmesi gerekiyordu ama satın aldığım kişi izin vermeyince bende yavru kuş almak zorunda kaldım.Dünden bugüne kadar gözlemlediklerimi sizlere aktarayım,sizde bana eş tutarlar mı diye yardımcı olursanız sevinirim.
Dün Limon,dişiyi gördüğünde şaşırdı ama sonra dişinin kafesinin üstüne kondu.Dişi de en üste çıkarak Limonla gagalarını sürttüler.Şuan ayrı kalamadıkları için aynı kafese koydum.Limonum öterse,dişide ötüyor,limonum nereye uçarsa o da peşinden geliyor.Bu sayede bana alışması şimdilik daha da kolaylaştı.Dün elimden yem yedi bugünde elime artık geliyor ama yine ortama henüz alışamadığı için ürkek duruyor.Birde sizlerden isteyeceğim son şey Dişinin sağlığını,cinsini ve yaşını yazarsanız sevinirim :)
amgv.jpg

n7gs.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

Bu arada yazmayı unutmuşum,Limonum sürekli dişinin kuyruğunu,kanadını kaldırmaya çalışıyor.Ve sürekli üstüne çıkmaya çabalıyor...Neden anlamadım daha çiftleşmeleri için erken değil mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dişi Limon'dan daha büyük! 6 aylık civarı bir genç ve gayet sağlıklı görünüyor.

Geri