petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen bakar mısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burçin tarafından 31 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burçin

Burçin Guest

Eş tutarlar mı ?

Dün Limon'uma eş aldım (dişi).Normalde Limonu götürüp kendisi seçmesi gerekiyordu ama satın aldığım kişi izin vermeyince bende yavru kuş almak zorunda kaldım.Dünden bugüne kadar gözlemlediklerimi sizlere aktarayım,sizde bana eş tutarlar mı diye yardımcı olursanız sevinirim.
    Dün Limon,dişiyi gördüğünde şaşırdı ama sonra dişinin kafesinin üstüne kondu.Dişi de en üste çıkarak Limonla gagalarını sürttüler.Şuan ayrı kalamadıkları için aynı kafese koydum.Limonum öterse,dişide ötüyor,limonum nereye uçarsa o da peşinden geliyor.Bu sayede bana alışması şimdilik daha da kolaylaştı.Dün elimden yem yedi bugünde elime artık geliyor ama yine ortama henüz alışamadığı için ürkek duruyor.Birde sizlerden isteyeceğim son şey Dişinin sağlığını,cinsini ve yaşını yazarsanız sevinirim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

Bu arada yazmayı unutmuşum,Limonum sürekli dişinin kuyruğunu,kanadını kaldırmaya çalışıyor.Ve sürekli üstüne çıkmaya çabalıyor...Neden anlamadım daha çiftleşmeleri için erken değil mi ?

#1 Burçin, 31 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ekim 2013
  2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişi Limon'dan daha büyük! 6 aylık civarı bir genç ve gayet sağlıklı görünüyor.

Sayfayı Paylaş