Karadeniz Pet

Lütfen Bilenler ve Anlayanlar Yardımcı olsun.

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
fotoğrafların çözünürlüğü biraz bozuk flas lı ve flas sız titretmeden fotoğraf çekin öyle bakalım..... sanırım kuşunuzun yaşıda küçük benim tahminimce bu kuş erkek..benim erkek kuşumda resimde mevcut....

hocam ama senın resımdekı kusun burun delıklerının etrafı beyaz deıl komple mavı ama benımkının burun delıkerının etrafında beyazlıklar var yenı foto ekeyım flassız.

senin kuşun cere rengi koyu duruyor dişi kuşun o kadar koyu olmaz sıkıntı burada :) ya da fotoğraf yanıltıyor...

Erkekte konuşur dişide,bikere gaga yapıları aynı,için rahat olsun. Ne kadar ilgilendiğinle alakalı bu. Sadece dişilerin kelime haznesi daha az öğrenme süreci biraz daha zor.Hepsi bu.

Dişiyse bile lütfen değiştirme,yazık günah. Hem sen ona alışmışsın hem o sana ve ev ortamına, ilgiye alışmış.
Şimdi bi düşünsene petshop'a götürdüğündeki yalnızlığını, mutsuzluğunu :)

Bende erkek diye aldım dişi çıktı ama hiç üzülmedim,bencillik yapmamak daha güzel.Neticede konuşsun diye sevmiyoruz ki,sevmenin sebebi bahanesi olmaz.
Buarada söylemek isterim kızım ilk kelimesini net olmasa da çıkarmaya başladı. O şimdi aşkım diyor, eşek sıpası üzerinde de çalışmalar yapıyor :D

Yeterki sev,yeterki ilgilen. Onlar sevecenliğiyle şımarıklığıyla karşılığını kat kat veriyorlar bonus olarak konuşuyorlarda :)

Bu arada stresli hanımefendiye maşallah,normale döndüğünde çok etkileyici olacak :)

hocam ama senın resımdekı kusun burun delıklerının etrafı beyaz deıl komple mavı ama benımkının burun delıkerının etrafında beyazlıklar var yenı foto ekeyım flassız.

hocam ozel mesaj attım bakabılır mısın ?

arkadaslar hepınızı tesekkurler ılgınız ıcın saolun galıba haklısınız bu kusu degıssem petshopda nolcak acaba kıme gıtcek nasıl ortam gorucek tam alısmıs bende cok alıstım gercekten boyle konusuyorum aynı benı ınsan gıbı dınlıyo kafasını saga sola döndürüşü gerçekten harika bir duygu degısmıcem yardımınız ıcın tesekkuler. ben ılk muhabbet kusu satın alma ıstegı komsumun evındekı kusun askım demesı ıle basladı. bende alırım konustururum fılan dusunuyodum ama dedıgınız gıbı konusturmak ıcın kus alınmaz gercekten cok ıyı bır dost gıbı, aılenın bır parcası gıbı oldu 3 ay da.

ayrıca yenı fotolar da bu sımdı cektım
en sondakı fotosundakı gıbı cogunluk ayagını öyle kaldırıyor :D
ODA BENI SEVİYO GALİBA :D

KESİNLİKLE sadece konuşsun diye kuş alinmamali katiliyorum size

Eve yeni bir fert giriyor gözüyle bakmali
Ne olacaksa olsun kabullenmeli
Bu dünyada bir hayvana fazladan mutlu bir yuva saglayabiliyorsak ne mutlu bizlere

KESİNLİKLE sadece konuşsun diye kuş alinmamali katiliyorum size

Eve yeni bir fert giriyor gözüyle bakmali
Ne olacaksa olsun kabullenmeli
Bu dünyada bir hayvana fazladan mutlu bir yuva saglayabiliyorsak ne mutlu bizlere

zaten konussun dıye almıstım ama anladım kı konussada konusmasada o benım canım oldu artık :)

Geri