Karadeniz Pet

lutfen cevap

Aytaç Kocaoğlu

Meraklı Üye
Arkadaslar ankarada ikamet ediyorum her defasinda muhabbet kuslarima yem alirken kilosuna 7-8tl vermekden biktim anca phetshoplara para yediriyoruz toplu yem almayi dusunuyorum 25 kg falan tavsiye edeceginiz bir yer yada marka varsa lutfen yazarmisin.

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] yardımcı olacaktır kanatindeyim

Beyazdegirmen diye bir site var harika oraya bakarak alabilirsiniz

Arkadaslar ankarada ikamet ediyorum her defasinda muhabbet kuslarima yem alirken kilosuna 7-8tl vermekden biktim anca phetshoplara para yediriyoruz toplu yem almayi dusunuyorum 25 kg falan tavsiye edeceginiz bir yer yada marka varsa lutfen yazarmisin.

İnternetten alacaksan Bravo B302 güzel yemdir. Fiyatı da uygun 65TL. nakliye bedava.
Beyazdegirmen.com

Tabiki en kaliteli yem ve güvenli yer olan Dost Pet shop , Versele Laga

Tesekkurler bi bakayim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

Dost petshop nerde abi

İnternetten alacaksan Bravo B302 güzel yemdir. Fiyatı da uygun 65TL. nakliye bedava.
Beyazdegirmen.com

Bu zamana kadar beyazdeğirmenden aldım son sevkiyatın da kendi paketinden patlamış çuvalın için de geldi. Ben yoktum annem almış. Neyse eve gelince ve ertesi gün aradım açan olmadı. Mail attım geri-dönüş yok . Ne kilosuna nede tazeliğine güvendim belli bir süre kullanmadım ama mecbur kullanıyorum şimdi. Bir daha beyazdeğirmenden alırmıyım asla. Ama bravo iyidir. Başka yerden bulursanız oradan ALIN

Kaca fiyati kilosu ben cebecide 2 sene kaldim nerdeymis o ya

Bu zamana kadar beyazdeğirmenden aldım son sevkiyatın da kendi paketinden patlamış çuvalın için de geldi. Ben yoktum annem almış. Neyse eve gelince ve ertesi gün aradım açan olmadı. Mail attım geri-dönüş yok . Ne kilosuna nede tazeliğine güvendim belli bir süre kullanmadım ama mecbur kullanıyorum şimdi. Bir daha beyazdeğirmenden alırmıyım asla. Ama bravo iyidir. Başka yerden bulursanız oradan ALIN

Bravo B302 birkaç ay stokta yoktu. Ben de Vivid aldım, memnunum, içindeki ak darı oranı da yüksek. Fiyatı da uygun, ancak siteden satışı yok, havale kabul ediyorlar.

Bravo b302vvar suan baktim 25 kg 70tl ama bide b304 var o da 72 tl hangisini alsam acaba

Bravo B302 birkaç ay stokta yoktu. Ben de Vivid aldım, memnunum, içindeki ak darı oranı da yüksek. Fiyatı da uygun, ancak siteden satışı yok, havale kabul ediyorlar.

Bir dahakine ona bir bakim bende yaparız havaleyi. Bir daha beyazdeğirmen mi asla. Bende satış işindeyim bu kadar terbiyesizlik görmedim. 4 aylık bir rottweiler im var acana marka mama kullanıyorum. Bir sorun yaşadım ithalatçı firmanın veterineri 1 gün geçmeden aradı 45 dk yardımcı oldu. Şu anda ne sorun yaşasam maille yardımcı oluyor. Profesyonellik bu

Dogrudur ercan da senin onerecegin baska bu fiyatta alternatif varmi

Dogrudur ercan da senin onerecegin baska bu fiyatta alternatif varmi

Bu zamana kadar bravo dışında 25 kg lik yem kullanmadım. Serkan ustanın dediği versal laga yı da düşünüyorum ben. Hem 500 Gr lık yemlerini hemde mamalarını kullandım ve en memnun Olduğum marsaydı mavi boncuk şu bu yalan versal laga nın yanında. Bir tık daha Pahalı ama bence alabilirsin yemleri çok iyi.

Hersey guzelde kapida nakit odemede neden 5 tl fazla veriyoruz onu anlamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:11 -->-> Daha önceki mesaj 01:10 --

Versal laganin kg fiyati ne ki

Hersey guzelde kapida nakit odemede neden 5 tl fazla veriyoruz onu anlamadim

Kargo Firması alıyor onu. Firma veya banka değil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:13 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

Google yaz çıkıyor fiyat sitelerde

Hmm anladim sagol

B302 de karar verdim fiyat 70 olmus ondan vericem siparis tesekkurler

Geri