Karadeniz Pet

Lütfen gerçekten bilen birisi cevap yazsın.Cinsiyetlerini anlamıyorum.( Foto var )

• Konbuyu başlatan mucahitaltun3455
  • Başlangıç tarihi
M

mucahitaltun3455

Guest
Cinsiyet konusunda gerçekten bilgili olanlar.Yardım lütfen...

Arkadaşlar biraz önce bir çift muhabbet kuşu aldım. Rica etsem biri cinsiyetlerini söyleyebilirler mi? Aldığım kişi bir erkek bir dişi diye verdi ama güvenemiyorum. Lütfen birisi yardımcı olsun. Hatta ırklarını,varsa özelliklerini de söyleyebilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler,saygılar...

Sarının cinsiyet şüpheli.Onun için daha fazla foto http://turbobit.net/sci0k01dnqvo.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
sarı olan dişi mavi olan erkek diye düşünüyorum benim kuşlara bakaraktan :)

Teşekkürler arkadaşlar. Peki bunlardan yavru alabilir miyim? Yani eş olurlar mı? Olursa ne kadar sürer? Yaşları şuan nedir? Çiftleşmeye uygun mu yaşları? Bir de muhakkak bilmem gereken şeyler var mı? Nasıl beslemeliyim? Neler vermeliyim?

Teşekkürler arkadaşlar. Peki bunlardan yavru alabilir miyim? Yani eş olurlar mı? Olursa ne kadar sürer? Yaşları şuan nedir? Çiftleşmeye uygun mu yaşları? Bir de muhakkak bilmem gereken şeyler var mı? Nasıl beslemeliyim? Neler vermeliyim?

alabilirsin takibi. ama biraz zaman geçmeli ne kadardir sizde bu kuşlar.

Daha yeni aldım. Bir kaç saat oldu. Kafesteki hareketliliklerine,canlılıklarına bakarak seçtim.

Şuanda bir yuvalık takılı ama çıkarayım mı onu? Daha erken mi dersiniz?

takılıysa kalsın belki daha çabuk isinirlar kendisine.

Tamam cem bey.Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. İyi akşamlar...

Mavı kus daha yavru bosuna Yuvalık takma 6 7 ay bekle

Peki sarı olanın cinsiyeti için bir şey söyleyebilir misiniz?

Daha çok erken Kardeşim . Erkek çok küçük daha 3 4 aylık dişi ise 5 aylık felan çok küçükler
Yuva takma yani takman için 3 4 ay beklemen gerek .

Telefondan gırmeme ragmen erkek en fazla 2buck aylık. Takım degıl bunlar onun farkına arın. Uretım yapmak ıstıyorsanız ya bekleyın 8 10 ay ya da gıdın kusları verın.

Tamam yuvayı hemen çıkardım. Sarı kesin dişi ama değil mi? :)

Geri