Karadeniz Pet

Lütfen gerçekten bilen birisi cevap yazsın.Cinsiyetlerini anlamıyorum.( Foto var )

• Konbuyu başlatan mucahitaltun3455
  • Başlangıç tarihi
Sadece gülüyorum sarı kuşa 2-3 aylık diyenlere.O kuş dişi değil erkek. Ve en az 6 aylık

Siz bu kuşlardan hemen yavru alamazsınız kuşlar daha yavru en az 5 6 ay beklemeniz lazım kafesde yuvalık vs. şeyleri çıkartın bu arada hem birbirlerine alışırlar hazır çift değil bunlar bunu bilin

Siz bu kuşlardan hemen yavru alamazsınız kuşlar daha yavru en az 5 6 ay beklemeniz lazım kafesde yuvalık vs. şeyleri çıkartın bu arada hem birbirlerine alışırlar hazır çift değil bunlar bunu bilin

Zaten başta yavru alması doğaya aykırı 2 erkekten yavru alamaz :)

Benim hemen yavru almak gibi bir niyetim yok. Ayrıca kuşların takım olmadığını biliyorum çünkü ayrı ayrı kafeslerden seçtim. Ama benim anlamadığım cinsiyetleri ne :s Kime inanacağıma şaşırdım vallahi. Şimdi bu sarı erkek mi dişi mi? Dişiyse neden dişi?Erkekse neden erkek bilen biri net açıklama yapamaz mı acaba? http://turbobit.net/sci0k01dnqvo.html
burada değişik açılardan ve yakından çekilmiş,flaşsız,net fotoları var. Allah rızası için biri kesin bir cevap versin :(

Benim hemen yavru almak gibi bir niyetim yok. Ayrıca kuşların takım olmadığını biliyorum çünkü ayrı ayrı kafeslerden seçtim. Ama benim anlamadığım cinsiyetleri ne :s Kime inanacağıma şaşırdım vallahi. Şimdi bu sarı erkek mi dişi mi? Dişiyse neden dişi?Erkekse neden erkek bilen biri net açıklama yapamaz mı acaba? http://turbobit.net/sci0k01dnqvo.html
burada değişik açılardan ve yakından çekilmiş,flaşsız,net fotoları var. Allah rızası için biri kesin bir cevap versin :(

Ben senın konu nü görene kadar mıllet Yuvalık takılı kalsın dıyordu ben mavı yavru dedım sonra bölen arkadaslar destek verdı bana güvenersen mı bır cok kusum var sarı dışı burun deldik etrafı beyaz halka 5 6 aylık kızışma yok erkek 3-4 aylık 7 aylık gıbı erişilsin olur bu kadar

Evet burun deliklerinin etrafında beyaz halka var. Fotolarda çok net görünmüyor belki ama canlı canlı bakınca gayet net görülüyor beyazlık. Bu dişi olduğunu mu belirtiyor yani?

Sarı kus dişi. mavi olanı daha cok kucuk yanıltabilir ama oda dişi gibi duruyor bence.

Onur hocam ne yaptın yaa. Maviyi garantilemiştik. Sarı sıkıntıdaydı. Şimdi mavi de şüpheli :)

Onur hocam ne yaptın yaa. Maviyi garantilemiştik. Sarı sıkıntıdaydı. Şimdi mavi de şüpheli :)

Bakarsanız resimde mavi kusun ceresindeki deliklerin etrafı beyazlı duruyor. Ama sarı kusa dişi diyorum ben. Kahverengine yakın gibi cere rengi.

Yok hocam ya mavi kuşun ceresinde hiç beyazlık yok valla.Belki ışık yansımasından falandır da cere gayet koyu mavi :) Sarı dişi olsun başka birşey istemiyorum :)

Yok hocam ya mavi kuşun ceresinde hiç beyazlık yok valla.Belki ışık yansımasından falandır da cere gayet koyu mavi :) Sarı dişi olsun başka birşey istemiyorum :)

O zaman kesinlikle erkek mavi olan :D Sarı da dişi. üstüne basa basa söylüyorum ;)

O zaman hayırlı olsun bana :)) Teşekkürler herkeze :)

Sarı erkek malasef. Orda beyazlık yok. Işık yansıması(1-2 fotoda var)

Geri