petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen.Onu çok seviyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve mesut0322 tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. mesut0322

mesut0322 Guest

Arkadaşlar 1-1.5 aylık çekoslavak cinsi muhabbet kuşum var.Sabah okula giderken normaldi.Eve geldiğimde sağ ayağında sorun gördüm.Dizini kaldıramıyor.Dolayısıyla sağa ve sola dönmede zorlannıyor.Yalnız tırnaklarını sıkabılıyor.Kafeste tırmanıyor.İşte dizinde sorun var gibi.Sizce ne yapmalıyım??

2. M, Selim Dogan

Siz yokken basina ne geldi bi evdekilere sor

3. Selahattin GÖKTAŞ

ben bu konulardan pek anlamam yardımcı olabilmek isterdim üzgünüm. bence veterinere sor bi. geçmiş olsun

4. mesut0322

mesut0322 Guest

Tesekkur ederim.Ben yokken evde kımse yoktu.Acaba yavru olduğu için incitti falan mı?Yoksa değiştirsem mi?Çok seviyordum ama ya :(

5. onurdondu1

iyileşir hemen niye vermeyi düşünüyorsun ki

6. Samet YILDIZ

Kardeşim fotoğraf veya 7 saniye vine çek at bakalım ona göre bazen sıkıntıya düştükleri zaman ayaklarını içeri çekerler.

Sayfayı Paylaş