Karadeniz Pet

lutfen sadece bilenler

Arkadaşlar merhaba,
Bugün bilenlere danışmak için bu platforma üye oldum. Umarım sorunlarım hakkında yardımcı olursunuz. Yavru bir muhabbet kuşu aldım 1 buçuk aylık erkek. Çalışıyorum sabah 9 akşam 7 ama onun haricinde iş dışında gerçekten çok fazla ilgileniyorum konuşuyorum elime alıyorum elime derken parmağımı tünek yapıyorum ama o gelmiyor ben göğsüne iyice yaklaştırıyorum mecburen hayvancık üstüne çıkmak zorunda kalıyor. Alalı çok olmadı 5 gün oldu. Aldığım yerdeki bey bana kuşu elime alıp sevmem gerektiğini bu şekilde alıştıracağımı söyledi 3 defa falan elime aldım avucuma aldım öyle söylendiği için. Sonra araştırmalarım sonucu bunu yapmamın yanlış sonuçlar getireceğini öğrendim haliyle şimdi bana karşı ürkek. ama sorunum şu Akşam eve gittiğimde kafesine yaklaşınca panik yapıyor zor güç yatıştırıyorum şarkılar söyleyerek güzel sözlerle tamam alışıyor evet yine ürkek ama mesela dün elimde tünedi tek ayak uyudu ama ertesi akşam tekrar aynı şey. hergün yeniden başlamak zorunda kalıyorum. Bu normal mi düşünüyorum küçük olduğu için unutuyor akşam zor mu hatırlıyor. Birde ben şarkı söylerken ötüyor bu rahatsız olduğu için mi yoksa hoşuna gittiği için mi. Kuşum bana alışana kadar sorularımla sizi bunaltacağım için şimdiden çok özür dilerim ve cevaplarınız için de teşekkür ederim. :)

keske yeni bi konu acarak sorsaydin cok daha iyi bi yardim alirdin kusu bir defa avcunda tuttunmu o kusyn sana alusmasinu baya zorlastirir ama baska caren yok hergun konus insallah alisir muzik dinlerkende otmesi hosuna gittiginden benmkide degisik degisik sesler cikararak eslik eder.

Bak şöyle bir şey var. Yeni alacağın kuşta daha farklı karakter olabilir. Bence biraz sabret. Olmazsa değiştirirsin.

tmm kardesim saol 1-2 hafta daha bekleyecm hareketlerinde bi degisme olmazsa artk degistiririm tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

kurcaladım ama nereden açılıyor bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :)

Sorularınız ve Cevaplarımız - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu

bu siteden gir biraz bak gorursun yeni konu diye

Geri