Karadeniz Pet

lutfen yardımm

• Konbuyu başlatan ksk_dry
  • Başlangıç tarihi
K

ksk_dry

Guest
arkadaslar benim bir erkek muhabbet kusun var.cok yabaniydi yeni yeni alısmaya basladi. bugunde cok tatli evlek bi muhabbet kusu kacmis bizim balkona geldi. ayni kafese koydum ama anlasirlarmi emin degilim.oteki kusumda tam alismisken yeni soğur diye korkuyorum.napmaliyim sizce

Onun eş tutarsa ne yazık ki onunla ilgilenmekten sizi pek takmayacaktır. O değilde arkadaş sizde ki bu şans durumu nedir böyle Allah'ınızı seversiniz. Bizim eve niye girmiyor bunlar? Bunun bir yolu yordamı var mıdır? Bende istiyorum ya. :D

Edit: Kıskançlığın lüzumu yok diyenlere pışıkkk diyerek uğurluyorum. :D Kıskanıyorum ulen!

Onun eş tutarsa ne yazık ki onunla ilgilenmekten sizi pek takmayacaktır. O değilde arkadaş sizde ki bu şans durumu nedir böyle Allah'ınızı seversiniz. Bizim eve niye girmiyor bunlar? Bunun bir yolu yordamı var mıdır? Bende istiyorum ya. :D

Edit: Kıskançlığın lüzumu yok diyenlere pışıkkk diyerek uğurluyorum. :D Kıskanıyorum ulen!

Hahaha :D bu başlıkları görünce ben de aynı düşünüyordum, düşünme kısmında bi yerde yanlışlık yapmışım sanırım bugün bizim balkona muhabbet kuşu yerine paçalı güvercin geldi evcil:D ben hedefe yaklaşıyorum Sevtap, darısı başına.:cool:

Hahaha :D bu başlıkları görünce ben de aynı düşünüyordum, düşünme kısmında bi yerde yanlışlık yapmışım sanırım bugün bizim balkona muhabbet kuşu yerine paçalı güvercin geldi evcil:D ben hedefe yaklaşıyorum Sevtap, darısı başına.:cool:

Zeliha amin amin benim eve girse girse akbaba girer bu şansla. :D

Bana da hediye geldi bugün bir çift bu ikinci oldu :)

Kuşunuz eşiyle daha çok ilgileneceği için sizden uzaklaşacaktır. Ama bu tamamen unutacağı anlamına gelmiyor:)

Geri