petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lutfen yardımm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ksk_dry tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ksk_dry
    Gizli

ksk_dry Guest

arkadaslar benim bir erkek muhabbet kusun var.cok yabaniydi yeni yeni alısmaya basladi. bugunde cok tatli evlek bi muhabbet kusu kacmis bizim balkona geldi. ayni kafese koydum ama anlasirlarmi emin degilim.oteki kusumda tam alismisken yeni soğur diye korkuyorum.napmaliyim sizce

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Onun eş tutarsa ne yazık ki onunla ilgilenmekten sizi pek takmayacaktır. O değilde arkadaş sizde ki bu şans durumu nedir böyle Allah'ınızı seversiniz. Bizim eve niye girmiyor bunlar? Bunun bir yolu yordamı var mıdır? Bende istiyorum ya. :D

Edit: Kıskançlığın lüzumu yok diyenlere pışıkkk diyerek uğurluyorum. :D Kıskanıyorum ulen!

3. Mehmet ŞEKER
    Gizli

ayrı kafeslere koy.

4. Zeliha BAŞER
    Gizli

Hahaha :D bu başlıkları görünce ben de aynı düşünüyordum, düşünme kısmında bi yerde yanlışlık yapmışım sanırım bugün bizim balkona muhabbet kuşu yerine paçalı güvercin geldi evcil:D ben hedefe yaklaşıyorum Sevtap, darısı başına.:cool:

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Zeliha amin amin benim eve girse girse akbaba girer bu şansla. :D

6. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bizde çok kuş gördük ama onlarr beni görüncer korkup kaçtılarr

7. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Bana da hediye geldi bugün bir çift bu ikinci oldu :)

8. jackaltr
    Gizli

jackaltr Guest

akbabalarda pasif kuşlardır. Kolayca evcilleştirebileceginize inanıyorum imkansız degil sabırla :D

9. Sevtap DERİN
    Gizli

Hakkı Bulut'tan ''Kıskanıyorum'' adlı şarkı armağan olsun ne diyeyim. :D

10. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok güldüm süperrsin:D:D:D:D:D

11. Jumbo
    Gizli

Jumbo Guest

Kardeş yaşı daha kucukse digerini ayrı kafese koy.

12. Dilek M. Dönmez
    Gizli

Bir süre ayrı ayrı kafeslere koyun..

13. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Kuşunuz eşiyle daha çok ilgileneceği için sizden uzaklaşacaktır. Ama bu tamamen unutacağı anlamına gelmiyor:)

Sayfayı Paylaş