Karadeniz Pet

Lutino hakkında

Y

Yilmaz

Guest
Merhabalar Lutino muhabbet kuşunu araştırıyordum birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

gözü ve rengi dışında lutino'nun başka bir özelliği var mı? daha durgun,oyuncu daha sağlıklı yada hastalığa meyilli olması gibi?

ve lutino alabileceğim bir yer tavsiye edebilirmisiniz? ve fiyatı 70 tl olan görmüştüm yavru,erkek normalmidir?

Hayırlı geceler.

ve sizce lutino mu normal muhabbet kuşu mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ankara'da iseniz [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] ı takip edin biraz beklerseniz çok güzel erkek yavru edine bilirsiniz,

Lutino bir renk pigment hastalığı olduğundan kuşlar daha narin oluyor. Derisel rahatsızlıklar Yaygın albino - lutinolar da. Bunun dışında çok çok farkı yok aslında. Kırmızı gözler ve tek renk olması ayrı bir hava katıyor. 30-40-50-60-70 tl ye var. İriliklere göre fiyatlar. Istanbul da albino-lutino yetiştiren bir üretici bilmiyorum ama Avrupa yakasındaysan ve okmeydanı ba yakınsan bir petshop var seçerek güzel lutinolar getiriyor.

Lutino bir renk pigment hastalığı olduğundan kuşlar daha narin oluyor. Derisel rahatsızlıklar Yaygın albino - lutinolar da. Bunun dışında çok çok farkı yok aslında. Kırmızı gözler ve tek renk olması ayrı bir hava katıyor. 30-40-50-60-70 tl ye var. İriliklere göre fiyatlar. Istanbul da albino-lutino yetiştiren bir üretici bilmiyorum ama Avrupa yakasındaysan ve okmeydanı ba yakınsan bir petshop var seçerek güzel lutinolar getiriyor.

yorumunuz için çok teşekkür ederim.çok yakın değilim ama yolum düşebilir dükkanın ismini söylerseniz sevinirim.

yorumunuz için çok teşekkür ederim.çok yakın değilim ama yolum düşebilir dükkanın ismini söylerseniz sevinirim.

güzel bir soru ismi aklımda değil. fatih sultan mehmet caddesin de okul var onun kapısının karşısında.

lutino yavrular bedne çıkıyor ama show olarak onlarında fiyatı yüksek inşallah istediğiniz bir lutinoyu bulursunuz diğer kuşlardan çok bir farkı yok önemli olan sizin kuşunuzla nasıl ilgilendiğiniz ve bakımı beslenmesii....

tercih için daha fazla yorum yapılırsa benim için iyi olur diye düşündüm ama gereksiz,rahatsız edici olduysa kusura bakmayın.

Yok gereksiz ya da rahatsız edici değil, siz kusura bakmayın.
Ancak cevaplar kişiden kişiye değişecek cevaplar değil.
Lutinonun derisel bir rahatsızlık olduğu, dolayısı ile bu kuşların daha hassas oldukları yazılmış.
Fiyatları da değişkenlik gösteriyor, forumda daha önce erkek lutino 40 TL'ye satılmış.
Buna göre kıyaslama yapabilirsiniz, tabii her üretici kendi fiyatını veriyor.
Size tavsiyem aşağıda linkini vereceğim yere İstanbul'da Lutino Erkek Yavru istediğinizi belirten bir konu açmanız.
Böylece aradığınıza daha kolay ulaşabilirsiniz.
Saygılar...

Tıklayın => Yavru Muhabbet Kuşu Arayanlar - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu

Yok gereksiz ya da rahatsız edici değil, siz kusura bakmayın.
Ancak cevaplar kişiden kişiye değişecek cevaplar değil.
Lutinonun derisel bir rahatsızlık olduğu, dolayısı ile bu kuşların daha hassas oldukları yazılmış.
Fiyatları da değişkenlik gösteriyor, forumda daha önce erkek lutino 40 TL'ye satılmış.
Buna göre kıyaslama yapabilirsiniz, tabii her üretici kendi fiyatını veriyor.
Size tavsiyem aşağıda linkini vereceğim yere İstanbul'da Lutino Erkek Yavru istediğinizi belirten bir konu açmanız.
Böylece aradığınıza daha kolay ulaşabilirsiniz.
Saygılar...

Tıklayın => Yavru Muhabbet Kuşu Arayanlar - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu

est. teşekkür ederim sağolun hayırlı akşamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri