Karadeniz Pet

Malzemeler kuşumu uygun mu

Berke01

Yeni Üye
Merhaba bugün ilk muhabbet kuşumu edindim fakat bu malzemeler doğru mu emin olamadım yaptığım araştırmalarda bunlara hiç rastlamamıştım

6fb064896ba77aa5679b5d077373dea2.jpg
64798ac71bb5dcc046fa2a75e8b4efa1.jpg
3f5339841a17b0aa633c2e36ea55b09e.jpg

nature plan markaıyla ilgili bir fikrim yok ama bence kumlu tünek kullanmayın

gaga taşı yeterli kumlu tünek büyük kuşlar için üretilimştir

Bir nedeni var mı bana tırnaklarını törpülemek için falan lazım olduğunu söylediler
Pet shopcular her yalanı söyler kumlu tünek zararlıdır esinlikle kullanmayın.Mineralli kuş suyunada gerek yoktu nomrla içme suyu yeterli olur.Yemle ilgili bir fikrim yok ve tırnaklarını tahta tünektede bilerler gagalarınıda.

Tamamdır teşekkürler o zaman kuş kumu dışındakileri iade ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malzmeler olsa da olur olmasa da cinsinden. Çok pahalı değillerse kaldınlar geri vermeyin. Tüneğinden biri normal biri kumlu olabilir mesela. Mineralli suyu da arada verirsiniz.

2 adet sorum var bu arada
1-kuşumu çok elime almamdan rahatsız olur mu yoksa hoşuna mı gider ve alışır mı
2-Kuş salonda duruyor eğer başka odada salarsam sorun olur mu?

2 adet sorum var bu arada
1-kuşumu çok elime almamdan rahatsız olur mu yoksa hoşuna mı gider ve alışır mı
2-Kuş salonda duruyor eğer başka odada salarsam sorun olur mu?

1.kUŞUN KARAKTERİNE ve yaşına göre değişir.
2.Salonda salın o odayı tanıyo ama illa başak odada salcaksanaız kapıyı ve tülü örtün ve kuş etrafa çarpabilir bu ilk salındığında olan bişey odayı tanır bir T tünek yapın onun üstüne konar.

1.kUŞUN KARAKTERİNE ve yaşına göre değişir.
2.Salonda salın o odayı tanıyo ama illa başak odada salcaksanaız kapıyı ve tülü örtün ve kuş etrafa çarpabilir bu ilk salındığında olan bişey odayı tanır bir T tünek yapın onun üstüne konar.

Tamam saolun daha yavru neredeyse yeni yeme düştü 1-2 hafta oldu ama elime alıp kafeste dışarı çıkardım uçmaya bile kalkışmadı

Tamam saolun daha yavru neredeyse yeni yeme düştü 1-2 hafta oldu ama elime alıp kafeste dışarı çıkardım uçmaya bile kalkışmadı
Yeni yeme düştüyse kısa zamanda uçmayıda öğrenir.Eğitim için iyi yaşta bir kuş.

Geri