Karadeniz Pet

Mama yemeyen kuşlar

Değiştirmeyi düşünüyodum fakat kalsın ozaman kardeş. Tahimin tamamen ne zaman kızışır bu hale 5 ayda geldi çok naşse havuç verdim genelde nijer verdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok nijer vermeyin tüye girer . Tüye giren kuş da yumurtlamaz . Tüy bitimini bekler

Kardeşim hiç kendini kasma hazır
kuru yada nemli mamalar var kilosu 15 lira ondan al
bir tane prebiyotik
bir tanede e vitaminini
bir tane s vitamini al
Bi tane de sağlık tohumu denen bir tohum karması var onu al
250 gr da nijer al
Şimdi sana tarifi veriyorum

Kag gram havuç rendelersen içine o oranda hazır mama koy yada kaç kaşık havuç rendelersen o oranda hazır mama koy baktın kıvamı biraz yaş oldu biraz etimek ez un gibi koy sonra kaç kusun var bilmiyorum ama 25 kuş için 1 dolu çay kaşığı prebiyotik koyuyorum fazlasının zararı olmaz yanntesisiri yoktur sadece diski si beyazlaşır o kadar kuş başı dolu dolu bir tatlı kaşığı koy mama kaplarınıza sonra üstüne vitamin s serpiştir her bir kaba 1 2 princ tanesi kadar serpistir sonra yavrulu olmayan takımlarına koruması ve yumurta doluluk oranı artsın diye e vitamini serpiştir aynı oranda sonra en işte bir çay kaşığı sağlık tohumu serpiştir sonra servis yap otur.izle bu kadar uzun yazdığına bakma yapmak 5 dk ni almaz e vitamini sana kalmış doluluk oranı için ve kızışmasi için verilir sağlık tohumu ve havuç yemek için o mamaya alışıyor sonra kuşuna isteğe bağlı sen yavru bakan çiftlere hafta bir kere bu mamanın içine yumurta kalamar kemiği tozu yumurta kabuğu kuş kumu koyabilirsin
Kizistirmaya etkili olsun istersen keçi boynuzu tozu katabilirsin ben çok memnunum tavsiye ederim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mustafa beyin dediklerini uygulayabilirsiniz tavsiye ederim

Deneyeceğim sağolun arkadaşlar

Önemli değil bir yemliğe en fazla 1 çay kaşığı Nijer koyun
Bütçe demişsinde o yumurta boşa gidiyor zaten para veriyorsun hazır mama icindede yumurta var merak etme ve maliyeti daha ucuz vitaminleri es geç sadece mama havuç az nijer ver o zaman ama hazır mamadan daha ucuz ve sağlıklı olur çünkü yumurta 4 saatten fazla kalmaz ama hazır mama daha uzun kalabiliyor

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet bende onu okumuştum içime sinmedi zaten fiyatlarıda bilmyiorum, hazır amamlarda kimyasal koruyucular var karaciğere sıkıntı diye okumuştum, ben akşama kadar koymuştum. 4 daatmi durmadı gerekiyor sadece

Belkide kursak mantarı oyüzden oldu inşallah temelli iyileşir