Karadeniz Pet

Mama yemiyolar

Muhabbetuna

Meraklı Üye
Orlux marka nemli amma aldım nalyon poşet içinde ağzı düğümlü muhafaza ediyorum sıkıntı olur mu? Bide petshopçu gramla satıyo ben bir miktar aldım. Her gün kuş başı 1 çay kaşığı kadar ver dedi fazlası yağlanma yapae dedi. 2 Mama kabı var koydu ikisine de 1 er çay kaşığı. Hiç dokunmadı kuşlar. Yemeleri için ne yapabilirim. Bide 24 saatte bir mi değiştircem kafesteki mamayı? Lütfen biri yardım etsin

Kuslarin damak zevkleri farkli olabiliyor sen begenmedigin bir yemegi yermisin ? Yada sana zorla yedirmeye calissalar tepkin ne olur ? bu sekilde bak olaya ben kuslarima haftada 1 gun veriyorum ve forumdaki konulardan arastirma yaparak evde kendim hazirlaeim mamayi yiyolar. Acele etme bekle bi incelesinler mamayi yemezlerse ac birakmak aklindan bile gecmesin baska takviyeler bulmaya calis

Bende nemli mama aldim evde yapmakla ugrasmamak icin alan arkadaslar cok memnunuz söyle boyle yiyor hic birakmiyorlar demisti aldim bizimkiler hic yemedi yumurta hasladim nane vanilya ile verdim yediler kuslariniz yavrulu degilse haftada 2 , 3 kere vermeniz yeter yavrulari varsa verebiliyorsaniz hergun verin nemli mamalarda katkisiz mamalikta kalma suresi uc gun diye biliyorum

Geri