Karadeniz Pet

Mantar

Dreamefe

Yeni Üye
Geçenlerde muhabbet kuşumdaki mantardan bahsetmiştim 4 gündür dr. Animal adındaki ilacı kullanıyorum baldırlarını ve gagasını vazelinliyorum , kaşıntıdan yara yaptığı bölgeyi de terramicynle deatekliyorum, kafesini de sirkeli sularla sildim tünejler de dahil suyu da vitaminli. Fakat kaşıntıları hala devam ediyor tüm vücudunu sarmış olabilir mi ? Ve ne yapmalıyım başka bilmiyorum.

Ürünlerin hiçbirini kullanmayın,eczaneden trosdy mantar kremi alın ve az miktarda sürün kremi iyice deriye yedirin. Kuşun ağzının içine girmemesine dikkat edin. Gece yatmadan evvel sürüp ışığı kapatın. Sadece mantarlı bölgeye sürün. Başka hiçbir şey kullanmayın.

Ürünlerin hiçbirini kullanmayın,eczaneden trosdy mantar kremi alın ve az miktarda sürün kremi iyice deriye yedirin. Kuşun ağzının içine girmemesine dikkat edin. Gece yatmadan evvel sürüp ışığı kapatın. Sadece mantarlı bölgeye sürün. Başka hiçbir şey kullanmayın.
Sadece kaşımaktan yara yaptığı yere mi yoksa her yere mi ? Nasıl yapacağım pek durmuyor

Sadece mantarlı demişsiniz görmemişim fakat ben baya yayıldığını düşünmeye başladım kaşınıyor çünkü tam kestiremiyorum ,direkt mantar şurda diyemiyorum

Son durumu videodaki gibi beş dakika önce çektim .

Geri