Karadeniz Pet

merak ediyorum

• Konbuyu başlatan mehmet güzel
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet güzel

Guest
merhaba ilk kez kuş beslediğim için birçok sorum var yardım ederseniz çok sevinirim az önce resim paylaştım iki aylık erkek muhabbet kuşum var biraz iştahsız gibi geldi bana meyve sebze hiçbirşey yemiyor arada hapşırıyor ve çok kaşınıp tüy döküyor veterinere götürdüm ancak damla damlat nezle olmuştur dedi ben elimde incitmek istemediğimden damlatamam dedim suyuna damlat dedi ama hala geçmedi arada hapşırıyor ve burnunun üzerinde biraz soyulma var neden acaba yardım ederseniz sevinirim bayağıda uzun oldu ama:D

Merhabalar , kuşunuzda bir problem yok , sadece siz biraz evhamlısınız galiba..:) Kuşunuzu o kadar meyve sebzeyle boğmayın biraz sakin bırakın ki ortamına alışsın. Daha tüneğe bile çıkmamış geldiğinden beri..:D Burnunun üzerinde ki soyulmanın ciddi olup olmadığını resim yüklerseniz anlayabiliriz.

olanilir evhamlıyım sanırım:)yok tünekteydi hep bugün indi oraya elime falan geliyor tabi biraz zorlarsam serbestte bıraktım hep klimanın üzerinde duruyor bu arada geleli daha 1 hafta oldu:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:34 --

KZPJ9k.jpg

maşallah kuşunuz iyi erkek bir kuş hapşırması biraz soğuk algılındandır ceyran olmayan yere koyun ve meyve sepse yememsi önceden verilmedinden bence benim ufaklıklarda yemiyordu alıştı ve yemeye başladı iştahsızlına gelincede kuş yeni geldiyse ondandır resime göre bir sorunu yok

teşekkür ederim peki yaşı konusunda bi bilginiz var mı kolay eğitebilirmiyim

Geri