Karadeniz Pet

Mini üretim hanem ve yavrularım

Maşallah.Hayırlı üretimler

tşkler. sağlıklı bol yavrulu hobiler dilerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:27 -->-> Daha önceki mesaj 02:12 --

Anne ve baba ikisi bir yumurtanın üzerlerine yatmaya başladı yumurtadan cıkmaya hazırlanıyolar yavrular 3 ile 4 gün var çok yakında resim ve video paylaşcam takipde ola bilirsiniz dostlarım.

Takipteyiz bekliyoruz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takipteyiz bekliyoruz

Nedense her yavruda ayrı bir heycan sarıyor ilk günki gibi vallahi. Rabbim ol diyor oluyor o ufacık yumurtadan yeni bir can doguyor. Rabbim bütün arkadaşlarıma sağlıklı bol yavrulu hobiler ihsan eylesin.

İnşallah bize de nasip eder bu duyguyu.Şahsen ben heyecanla doğacak yavrularınızı beklemekteyim...

İnşallah bize de nasip eder bu duyguyu.Şahsen ben heyecanla doğacak yavrularınızı beklemekteyim...

Allah razı olsun kardeşim darısı yumurta bekliyen kardeşlerime Rabbim sizlere daha güzellerini versin inş. Sağlıklı bol yavrulu hobiler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Mini mini mubişler cıktı :) akşam 9 gibi resimleri yükliycem takipde olunuz. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

3 adet yavrum yumurtadan cıktı resimleri birazdan paylaşcam hazır olun. Çok sevimliler ya :D :D

Bekliyoruz...

Yb22yk.jpg

GzQQA3.jpg

8100RW.jpg

z4vv7O.jpg

Zdgglg.jpg

gozzEb.jpg

1dmm5b.jpg

EJnnaD.jpg

MJ55q6.jpg

7vEE9v.jpg

R3LLmj.jpg

3 yavrunun resmini cekmedim biraz önce cıktı yumurtadan ama onunda resmini ceker atarım sabah iyi seyirler :) hayırlı olsun vatana millete darısı siz dostlarıma. Sağlıklı bol yavrular.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

Resimler 1. sayfa ve 3 sayfaya eklenmiştir. Yeni resimler çekildikçe sadece bu konu üzerinden paylaşcam başka konu açıp forum kirlensin istemiyorum. Keyifli sağlıklı bol yavrulu hobiler dilerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

Hellal olsun anneye yavrularını nasıl koruyor ya :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

Bir maşallah yok mu :)

Maşallah kuşlarınıza

Tşkler kardeşim darısı bütün yavru bekliyen kardeşlerime sağlıklı bol yavrulu hobiler dilerim. Yeni resimleri cektim fakat yarın paylaşcam baya yorgunum hepinize hayırlı akşamlar.

tşkler yüksel kardeşim

Bu arada 5 yavru sağlıklı çıktı kaldı 3 yumurta ama galiba 1 yumurta boş gibi bakalım 2 daha cıkıcak 7 yavrumuz olcak inşallah anne baba iyi besler yoksa ben elle beslemek zorunda kalcam mubiş şırıngasıyla :D :D son yumurta şüpeli ama almıycam yuvadan belki oda cıkar :D yeni resimleri bütün yavrular cıkınca çekicem Rabbim nazardan korusun.

5 yavrunun resimlerini yarın eve geçince paylaşcam inşallah takipde ola bilirsiniz.