petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

motoro bağladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sebnemrah tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. sebnemrah

sebnemrah Guest

merhaba arkadaşlar ocak ayının ilk haftalarında 4 tane yumurta yapan muhabbetkuşum 4 gün önce yumurtaları aşağı atmış ve hepsi boşmuş. şimdi tekrar yuvalığa baktım ve 1 tane daha yumurtlamış bu kuş ne yapıyor anlamıyorum yuvalığı çıkarayımmı? 4 gün sonra tekrar 1 yumurta poposu hala açık kuşun daha yapıcak gibi geliyor. şu anda 1 yumurtamız mevcut. ne yapmalıyım yardım lütfen

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bunuda yapsın yatsın bu yumurtalarıda günü gelince çıkarsa ane bakar çıkmasa yuvalığı sökün

3. sebnemrah

sebnemrah Guest

tavuğu geçti bu kuş :D bide dolu çıksa içim gam yemicek.
    ilk kuluçka dönemini 3 ay önce yaşadı benim beceriksizliğimden dolayı kırdı 2 ci kuluçkayı ocak ayında yaşadı ve boş. inşallah bunu selametle kanatları arasına alır.

Sayfayı Paylaş