Karadeniz Pet

mubişim hakkında yorum :D

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba arkadaşlar yaş,cins ve cinsiyet yorum alabılır mıyım :D

]
qmQpPR.jpg
[/url]

Yavru,2-3 aylık gibi,erkek ama cinsi bilmiyorum.

Bence 1 aylık kadar. Cinsi hakkında birşey söylenmez daha küçük. Kabarmış fotoğrafta ırkı bilemedim :D Yerli galiba

Bence 1 aylık kadar. Cinsi hakkında birşey söylenmez daha küçük. Kabarmış fotoğrafta ırkı bilemedim :D Yerli galiba

Aynen yerli galiba :-D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:39 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

Yorumu olan var mi :-D

2-3 aylık erkek..

Nerden aldın Samsun da

Carsambadan aldım arkadaştan :-D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

Arkadaşlar peki ele alışması için vb. Neler yapmam gerek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Arkadaşlar

Sadece onunla sık sık konuşun,hep yanında durun o kadar.Forumda zaten ele alıştırmayla ilgili birçok konu mevcut,oradan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz ;)

Son düzenleme:
2-3 aylik tahmini yerli erkek maşallah ele alistirma ve konusturma yontemleri forumda var oradan bakabilirsin

2 aylık erkek. Tahta tunek ve salıncak daha ıyı olur.

Maşallah daha çok ufak :)

Ya arkadaşlar alistirmalar ile ilgili birşey bulamıyorum ele alistirmayi nasil bulacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

Ya arkadaslar mubisi saliyorum geziyo kafese giriyo daha Cikmiyo bu neyin belirtisi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

hadi ya fıkrı olan yok mu :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

ya ne yaptı isem olmuyo mubişim bizden kaçıyo

Sürekli ilgi ile olur egitirsiniz sakin kovalamayin ve avuclamayin

Ya arkadaşlar alistirmalar ile ilgili birşey bulamıyorum ele alistirmayi nasil bulacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

Ya arkadaslar mubisi saliyorum geziyo kafese giriyo daha Cikmiyo bu neyin belirtisi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

hadi ya fıkrı olan yok mu :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

ya ne yaptı isem olmuyo mubişim bizden kaçıyo

İlgilenin ve konuşun kuşunuzla bu yeterli.İleride kendi kendine alışır zaten. Sakın avucunuza almayın.

2-2,5 aylık erkek.Yerli ve ya çek kırığı olabilir ama tam emin değilim :)

Geri