petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişimin uyuklaması..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Denizci tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Denizci

Denizci Guest

merhaba arkadaşlar. bende yaklaşık iki aylık erkek bir muhabbet kuşu var. iki haftadır bende. son bir kaç gündür farkettim ki gün ortasında kafasını kanatlarının arasına sokup öyle vıcır vıcır ötmeye başladı. bayağı bir sürüyor bu. neden yapıyor bunu? hasta falan olabilir mi?

[​IMG][/url][/IMG]

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    vitamin veriyor musunuz acaba

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hasta gibi görünmüyor kusunuz.

4. Denizci

Denizci Guest

evet. hiç bir şeyi eksik değil. suyu vitaminli yemi yavru yemi, kalamar kemiği var, hiç cereyanda kalmadı, kuş kumu da veriyorum.

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    berlki biraz ilgiye ihtiyacı vardır bazı kuşlar yanlız kalınca öyle oluyorlar

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ucuruyor musun? 2 hafta oldu diyorsun alalı ilgi istiyor da olabilir.

7. Denizci

Denizci Guest

aldığım günden beri neredeyse bütün günüm onunla konuşarak geçiyor. zaten salonda. dışarıya çıkmak istediğinde belli ediyor zaten yırtıyor kendini :) dışarda elimden yem yediriyorum annem babam falan sürekli gelip konuşuyolar. ilgisiz bırakmadık yani. her gün de salıyorum.

8. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    halsiz gibi dışkısı normalmi

9. jackaltr

jackaltr Guest

benim mubiş genelde çok hareket edip yorulunca kendini bu moda sokuyor. Dinleniyorlar böyle ellersenizde alçak sesle ötüyor beni elleme diye :D korkulacak bişey yok gibi ama bilemiyorum

10. Denizci

Denizci Guest

yani dışkısı geldiğinde su gibiydi ama burada ki arkadaşlar yeni yer stresindendir geçer demişlerdi, dedikleri gibi de oldu. dışkısını şöyle tarif edeyim, etrafı yeşil ortası beyaz ve sulu değil.

11. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    normal o zaman bir şey yok korkma daha küçük dinleniyor

12. Yılmaz Ç.

Dışkısı gayet normal sulu değilse. Yorgunluktan olabilir. Çünkü mubişler biraz sever uykuyu :)

13. Denizci

Denizci Guest

bu sabah saldım biraz oynadı bizle ama fazla uçmadı sonra soktum kafesine ne çabuk yorulmuş :) uyumuyor zaten kafayı sokup kanatların arasına vıcır vıcır bir şeyler söylüyor :)

14. asiyamusali

Benim kusdu uyudugunda kafasni sokuyo,, ve eyer okuyosa nedense narahat olmusdur,, odada ses varsa sondurun okumuycak,, uyumak istiyo ondan

Sayfayı Paylaş