petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubislermin 5. yumurtasida geldi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes Arslan tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Enes Arslan
    Gizli

Evet beyler bu mubislerin 5.yumurtasida geldisu an ilk yumurtanin 18. Gunu bm1 2 gun icinde dolucak nasipse insaallah yumurtalarin dolu cimasini bekliyoruz kusumuz cok nadir kalkiyi yumurtadindan genelde yuvalikta kuluckada yatiyo :)

2. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Hayırlısı ve hayırlısı olsun Enes bey, darısı ben ve bütün arkadaşların başına... bu kadar benzerlik olurmu? :)

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Hocam birazdaha büyük yuvalık taksaydın keşke yazık hayvanın kuyruğu kırılacak. Dişi kuşun kaç aylık bana çok büyük gibi gelmedi benim dişiye benziyor.

4. Seher Ün ERTEK
    Gizli

ohh çok güzel maaşallah inşallah siteye yavruları eklersiniz acaba ne renk çıkar bu da işin en zevklı kısmı darısı başımıza :)

5. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

kafese ,eve ,hobiciye hayırlı ugurlu olsun :)

6. Lütfi ÖZER
    Gizli

keşke yuvalık biraz daha geniş olsaydı ve yuvalığın altına talaş koysaydınız .

7. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşlarına renkleri çok güzel dişi benim erkeği anımsatıyor inşallah dolu çıkar.

8. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bu kuş kaç aylık 7 en fazla 8 aylık gibi geldi,

Sayfayı Paylaş