petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu git gide yabanileşiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Taha tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Ömer Taha

Ömer Taha New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kusunu aldıgımda 2.haftada elime alıp seviyordum boğazının altını ama şimdi elimi uzaklaştırdığım gibi atmaca gibi davranıyor :p böyle devam edermi acaba ?

2. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim elime almak derken ? Yani avuçluyorsan çok yanlış. Avuçlanmayı hiç sevmez muhabbet kuşları ve korkarlar. Hatta bazılarının karakteri o kadar değişik ki 2-3 sene beraber olup sana alışmış olsa ve sen avuçlasan küsebiliyorlar. Eski kuşum öyleydi. Ama şimdi bir çiftimden dişi olan hiç sesini çıkartmıyor avuçlayınca. Ama erkeği ciyak ciyak bağırıp ısırıyor ve küsüyor. Sen eline alıştırmak için elinle besle. Karnı tok olsa bile gelip elinden bir şeyler yer ve zamanla alışır. Ama sakın avuçlama.

3. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun artık erişkinliğe geçiyor benim kuşumda 7-8 aylıktan sonra kendini sevdirmemeye başladı şimdi 1 yaşına geldi arasira kasitiyor kafasını. Yalnız o dönemde yakamla filan oynarken kızıp çenemi fena ısırıyordu baya kizdiriyordu beni ama simdi geçti olgunlaştı heralde. Sabırlı ol gözlemle bakalım neler olacak.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ömer Taha

Ömer Taha New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler yorumlarınız için elimle nasıl beslemeliyim kuşu yuvanın içine elimimi sokmalıyım yoksa dışardamı birde kuşu önceden parmağıma alıp 1-2 dişledikten sonra boğazının altını kaşıyabiliyordum ama şimdi gelim hemen kanat atıp gitmek istiyor.

Sayfayı Paylaş