Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kokulu dışkı

bluebulut

Yeni Üye
Merhaba, konuyla ilgili birkaç başlik açilmis fakat net bir bilgiye ulaşamadim. Bulut 8 yasinda yaklasik 6 gundur durumu soyle ilerledi, ilk once kaka yapmakta zorlandi, kivircik verdim. Kaka toparlandi ancak kakasi tuhafti kaka da yem gozukmese bile sindirilmemis olarak yapmaya basladi bir sonraki gelisme ise kaka normal fakat popoya yapismaya basladi son 3. gundur de kaka cok kotu kokmaya basladi bu durum bikac kez basimiza gelmisti, pirinc suyu dal dari ile toparlanmisti. Bu kez kaka digerlerine gore epeyce bi ağir kokuyor suluguna yaklasik 3-4 damla elma sirkesi koydum. Ayrica Bulut'un yumurta sikismasindan dolayi da poposunda fitigi var, kakasi buraya birikiyor gunde 1-2 kere temizliyorum ve tuy dokumune de girdi, her tuy dokumunde bu fitik buyuyerek minnosuma hep sorun yaratiyor. Suan yemesinde sorun yok dal dari ve yem veriyorum ek gida vermiyorum. Ne yapmaliyim ?

Ben kötü kokulu dışkıların virüsler yüzünden olduğunu duymuştum. Salmonella, megabakteri gibi virüslerle ilgili araştırma yapabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Geri