Karadeniz Pet

Muhabbet kusu kokulu ishal

Feyyaz

Yeni Üye
Arkadaşlar dün kusumun bir şeyi yoktu bugün sürekli uyuyor halsiz kabarık bir şey yemiyor hapsurunca salya gibi kokulu bir şey geldi ishal diskisi kokuyor vitaminli şu içirdim ballı şu icirdim vücudu sıcak ne yapabilirim onun bulunduğu odanın camını acmiyprum hic

ballı suyun ne yararı var anlayamadım. Cereyansız yerde muhafaza edin kuşu. Kafesinin temizliğine mutlaka özen gösterin. 10 günde bir 100 ml için 6-7 damla elma sirkesi koyun. 1 gün bekletip geri alın. Vücudu sıcak enfeksiyon var belliki, yemini yiyip yemediğine dikkat edelim. Temiz, ortalama sıcaklıkta hava akımının olmadığı bir yer, onun için yapabileceğiniz en iyi şey. Geçmiş olsun umarım iyileşir yavrucak...

Bahsettiğiniz dışkının ve kuşun yakından net fotoğraflarını eklemelisiniz

ballı suyun ne yararı var anlayamadım. Cereyansız yerde muhafaza edin kuşu. Kafesinin temizliğine mutlaka özen gösterin. 10 günde bir 100 ml için 6-7 damla elma sirkesi koyun. 1 gün bekletip geri alın. Vücudu sıcak enfeksiyon var belliki, yemini yiyip yemediğine dikkat edelim. Temiz, ortalama sıcaklıkta hava akımının olmadığı bir yer, onun için yapabileceğiniz en iyi şey. Geçmiş olsun umarım iyileşir yavrucak...
Teşekkürler iyı şu anda

Geri