Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yapay Dölleme

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Sizler İçin Aradım Taradım ve Nihayetinde Buldum Videonun Orjinalini :)

[YOUTUBE]oun1Pfr5_bE[/YOUTUBE]

Arkadaşlar video bana ait değildir.

Bunu deneyen varmı aranızda ? Yapsak bir sorun olurmu acaba ? Doğruluk oranı nedir ?

Allah allah çok acayibime gitti.Dişi kuş direk dölü çekiyor görüldüğü üzere.Peki bu döllenmeden doğacak yumurtalara bakacak dişiyi kim besliyor? Sahiplenen erkek oluyormu? Eğer sahiplenen erkek oluyorsa veya dişi kendine yetiyorsa bence olabilecek bir olay.
Diğer bir taraftan erkeğin üreme organına zarar gelebilir..

Videoyu çeken kişi karşısındaki kişi için özel olarak çekmiş videoyu sadece onun bilmesi ve öğrenmesi adına çekilmiş bir videoydu.. Fakat sonradan farkına varmış olsa gerek videoyu kaldırmış.. Keşke dün videoyu indirip kaydetseydim akıl edemedim :D

Vallahi video izleyenler olarak ben size maket halinde çekivericem herşey aklıma :D :D Bardakla anlatım yapıcam :D

Şakasına diyordum ama çekeyim hemen abi izninizle :D

Kötü olmuş izleyebilseydik iyi olacaktı, merak ettik şimdi.

Videoyu çeken kişi karşısındaki kişi için özel olarak çekmiş videoyu sadece onun bilmesi ve öğrenmesi adına çekilmiş bir videoydu.. Fakat sonradan farkına varmış olsa gerek videoyu kaldırmış.. Keşke dün videoyu indirip kaydetseydim akıl edemedim :D

:D Ustam evet ben de izleyemedim ama sanırsam esmer bi' adamdı değil mi :D -Ağbey senin için çekiyorum kimseye gösterme' falan diyordu galiba :D meyvesuyu pipeti gibi bi' şeyle çekiyordu :D Feyste görmüştüm iyi bi' şey aslında. Üreticiler için daha iyi. Dişi 6-7 yumurta yapsa bile diğer kuşlara dağıtabilir o yumurtaları eğer erkek bakmazsa veya olmazsa yani..

Sizler için araştırdım ve araştırmalarım sonucunda videonun orjinalini bulup youtube'ye yükledim ve konudaki ilk mesajıma videoyu ekledim izleyebilirsiniz :)

tohumlama tüpleri

arkadaşlar isteyen olursa bu tüplerden elimde mevcut ?

ya bu tüpü nereden temin edebiliriz bilgisi olan varmı ayrıca vidyo çalışıyor yeniz izledim

ya bu tüpü nereden temin edebiliriz bilgisi olan varmı ayrıca vidyo çalışıyor yeniz izledim

Üst yorumda Seyit KUTLU ustada mevcutmuş.

Ayrıyeten tanıdık doktorlar aracılığıyla veya veterinerlerde eczanelerde bulma imkanınız olabilir sanırım.

Geri