Karadeniz Pet

muhabbet kusu yemi

• Konbuyu başlatan Mustafa Türker
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Türker

Guest
yemlerinizi nerden aliyorsunuz acik ya da kapali

Ben açık alıyordum ta ki bu güne kadar. Bugün bir açtım yem kavanozunu aaa ne göreyim! Kurtlar! Cirit atıyorlardı resmen yemlerin içinde. Böyle bir mutlular bir geziniyorlar görmeliydin. Üstüne üsttük ucuz falan da almadım, pahalı olsun iyisi olsun dedim. Ama daha 1 hafta olmadan kurt olmuş hep. Bende artık radikal bir karar verecek açık almamayaya çalışacağım.

bende kutu alıyordum gecenlerde açık aldım içinde boyanmış kuru ekmekler vardı ilgi cekici olsun diye konmuş sanırım oturup tek tek hepsini ayıkladım sadece sarı darı var yemde azda nijer var birazda tek tük başka tohumlar ama sorun olmadı kuş yiyor

2009 dan beri açık ve sabit markalı yem kullanıyorum. pekte açık denmez zaten adamlar

çuvalıyla alıp çuvaldan satıyorlar.(En azından benim alışveriş yerim öyle yapıyor.)

Ben mavi boncuk kabuklu yem kullanıyorum çok memnunum.

25 kglik cuvalda 30 tl demisler.cok uygun ama benim 2 cift kusum var bozulur heralde

Bencede çok uygun.Hava almayan bir kapta muhafaza ederseniz sıkıntı çıkmaz

Açık yem kullanıyorum. Aldığınız yer önemlidir açık yemlerde. O yüzden petshopları da suçlamak istemem fakat bu işi severek yapan bir çok petshop ( kar amacı olsada gerçekten hayvanları seven) vardır. Bu tarz yerlerden alınabilir.

Açık yemlerde dikkat etmeniz gereken bayatlamış yemler daha mat oluyor ve bazı açık yemler tozlu oluyor. Almadan göz ucuyla ya da bir el daldırarak alınız :) Napıyorsun derse, o yemin iyi olduğndan direk şüphe duyarsın :)

Maviboncuk kullanıyorum açılmamış 2 paket var bitince çeşit olsun diye marka değişçem ama kapalı alacam yine..

20 kiloluk aldım ben de Versele Laga marka aldım. çok kaliteli.

Yem sıkıntınız olmaz.ben paket yemin yarım kilosuna 6 tl veriyorum.Kilosu 12 TL.
12X25=300 TL eder Bence alın

ilk yemi açık almıştım ama artık kapalı alıyorum.

Süleyman çok para veriyorsun ben 3.5 tl ye alıyorum. Çok da iyi bir marka.

Acik yemin bi sikintisi yok iyi saklanirsa.ben alacam heralde.yarim kilosuna 5 tl verdim icime oturdu

Geri