Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum değişik hareketler sergiliyor

Metin16

Yeni Üye
Yaklaşık 1 hafta önce muhabbet kuşu aldim ilk günlerde çok sakindi ama şimdi cildirmaya başladı kâğıt yiyor ele gelmiyor hep kaçıyor kafesinden disari çıkarıyorum kafesine girmek istemiyor hep kaçıyor ve kafesinde bi sağa bir sola koşup duruyor yardim edermisiniz

Yaklaşık 1 hafta önce muhabbet kuşu aldim ilk günlerde çok sakindi ama şimdi cildirmaya başladı kâğıt yiyor ele gelmiyor hep kaçıyor kafesinden disari çıkarıyorum kafesine girmek istemiyor hep kaçıyor ve kafesinde bi sağa bir sola koşup duruyor yardim edermisiniz
Ya kizismis yada strese girmis video atsaydin daha iyi yardimci olurduk

Resmini attım kusun bakarmisiniz

Ekli dosyalar

• IMG_20180126_223947.jpg
    IMG_20180126_223947.jpg
    496.9 KB · Görüntüleme: 29
Kafeste belli bir süre çıkarmayın ilk önce kafesine alışssın ve kendini orda güvende hissetsin.Başlarda sakin olması ortama yabancılık çekmesi ile alakalı.Sürü ortamına alışık olduğu için bu tür hareketler yapabilir strese girebilir biraz zaman tanıyın.Akşamları yine ortam çok karanlık ise hafif ışıklı bir gece lambası ile belli süre aydınlatılıp üzerinden korkuyu atması sağlanabilir.Kağıt yeme huyu varsa bunun için çözüm alt ızgaralı kafeslerdir.

Kuşunuz ergenliğe girmiş, yakında elinizle mastürbasyon yapmaya başlar, hayırlı olsun...

Dişi kuş varsa iki kuşu da kafesten çıkarmayın. Kafesten bütün oyuncakları çıkarın. Yuvalik takın . Kuşları hiç kafesten çıkarmayın. İy bayramlar.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba bir sorum var cevaplarsanız bu mastürbasyonu nasıl yok ederiz dişi olduğu halde gene böyle yardım ederseniz sevinirim.
Çiftleştirmek, yavru edinmek mi istiyorsunuz? Bence gün içinde belli aralıklarla kuşları çıkarın. Uçmak sağlıkları açısından önemli. Banyoluk takın yıkansınlar. Bir şekilde enerjilerini atsınlar.

Geri