Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta poposu şiş ve tüysüz

Nereden bu kanıya varmış peki? Röngenmi çekti nasıl anladı bağırsağında kitle olduğunu ve eliyle nasıl çıkarıcakki kitleyi?

Bakteriyel enfeksiyon için ilaç verdimi?

Kabızlık için bu dediklerimi yaptınmı?
Abi kabızlık için dediklerini yaptım adam eliyle dokundu oraya falan zaten kuş daha kötü oldu şimdi garip garip sesler çıkarıyor dengede duramıyor valla pişman oldum götürdüğüme

Vermedi abi müdahale ile alınır o dedi eve götürün yaşadığı kadar yaşasın ben yapamam o müdahaleyi yaparsam ölür dedi

Kuşu mıncıklayıp gönderdimi :confused: Kardeşim sen bu veterineri boşver. Çevrende başka veteriner varmı götürebileceğin? Eğer varsa röntgen çektir her ihtimale karşı bakalım bunun dediği gibi kitle varmıymış.

Onun dışında kuşta bakteriyel enfeksiyon var bence ve biran önce antibiyotik başlanması gerekiyor daha öncede söylemiştim.

Kuşu mıncıklayıp gönderdimi :confused: Kardeşim sen bu veterineri boşver. Çevrende başka veteriner varmı götürebileceğin? Eğer varsa röntgen çektir her ihtimale karşı bakalım bunun dediği gibi kitle varmıymış.

Onun dışında kuşta bakteriyel enfeksiyon var bence ve biran önce antibiyotik başlanması gerekiyor daha öncede söylemiştim.
Abi fıstığı kaybettik dayanamadı hakkınızı helal edin yardımcı oldunuz başınızı ağrıttık dayanamadı veteriner dönüşüne

iç organları üzerindeki tümör iyileşmiyor malesef. aşırı hassas halde olduğundan vucut sıcaklığı düşüp veteriner dönüşü kalbi durdu muhtemelen. kanadında boynunda ur çıkınca cerrahi müdahale de bulunabiliyolar ama bu tümörde tedavisi yok

iç organları üzerindeki tümör iyileşmiyor malesef. aşırı hassas halde olduğundan vucut sıcaklığı düşüp veteriner dönüşü kalbi durdu muhtemelen. kanadında boynunda ur çıkınca cerrahi müdahale de bulunabiliyolar ama bu tümörde tedavisi yok
Bilmiyorum elinde can verdi 5 yıldır baktığım hayvan iyi olsun diye götürdüm veterinere götürmez olaydım kendimi suçlu hissediyorum

Geri