Karadeniz Pet

Muhabbet kusum ısırıyor bi bakarmısınız bişi sorcam

• Konbuyu başlatan Mete AYVALI
  • Başlangıç tarihi
M

Mete AYVALI

Guest
selam arkadaslar benm muhabbet kuşum geçenlerde Sömestr tatilinde kuzeniminde kusu var adı şaşkın bu forumdan kuzenim ismi Batuhan ŞİMŞEK görenler tanır zaten oda getirmisdi kusunu bende onlar ankaradan geliyor o 10 gün içinde bunlar 2 - 3 çiftleşmeye kalktılar engel olduk çünkü kuşlar yan yana değiller kuşum kızıştı heralde şimdi parmagımı ısırmaya basladı eskiden babamı ısırıyordu beni ısırmıyordu simdi babamı ısırmıyor beni ısırıyor acaba onları ayırdık diye banamı kızıyor kuş bide artık eskisinden daha durgun o kuşun gelmesini filan bekliyor eskiden bilgisiyar basındayken kafesinden zıplar kafesinden yanıma gelirdi simdi kafesin kapagıda açık hep tünüyor cırk cırk sesler çıkartıyor öle NEDEN ACABA ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

GÜNCEL Yeter ya Bune 1 saattir bekliyorum 1 cevap yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

Hala güncellllllllllllllllllllllllllllll

Birader benim disi elimi kan icinde bırakıyo yaklasamıyom artık haline sükret bence :)

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri