petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum kaçıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüd Hüd tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Hüd Hüd

Hüd Hüd New Member

Beğenileri:
    0
    İyi Akşamlar muhabbet kuşumu alalı 3 gün oldu daha önce bunun gibi bir soru sormuştum ama şimdi kuşum alıştı sanki ortama 2 gündür onu okşayıp seviyorum elimden yem falanda yiyor ama bugün bişi oldu beni görür görmez korkuyor bi seveyim dedim kaçtı onu bıraktım elimi tünek yapmaya çalıştım kaçtı uçtuğu yerin altına götürdüm elimi nereye uçarsa oraya hem öttü hem uçtu korkuyormu oyunmu oynuyor anlamadım bu konuyu açmayacaktım ama kuşumu korkutmak istemiyorum yardım

#1 Hüd Hüd, 17 Ekim 2013
    Son düzenleme: 17 Ekim 2013
  2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir resminide ekleseydinizde ona göre yorum yapardık ama sanırım kuşunuzun yaşı çok küçük değil ve artık ortama ortama alıştığı için sizden korkuyor. Birkaç gün çok yavaş hareketlerle yaklaşın ve biraz zaman tanıyın.

3. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Onu korkutacak birşey yaptıysanız ondan korkabilir simdi onunla daha fazla ilgilenin oynayın güvenini kazanın.

Sayfayı Paylaş