Karadeniz Pet

muhabbet kuşum ölüyor Yardım edin :( onsuz yapamam ben :(:( (

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Konuyu silin

silinsin konu

Son düzenleme:
Off bişi bilsem hemen yazardım Allah acil şifa versin inşallah hemen inşallah ölmez çokta güzelmiş çok üzüldüm :(

Çok geçmiş olsun. Onu incitmeden su içirmeye çalışın. Eğer içebilirse en azından güç bulabilir. Umarım, çok geç kalmamışızdır. :(

İçim cız etti. Yüca Rabbim şifa versin. Veterinere gittiniz mi ? Halen bir şansınız vardır belkide... Sıcak tutun. Vitamin verin. Veterinere gidin. Bu kuş evde kolay kolay iyileşmez. Durumu basit birşey değil. Üzüleceksiniz lakin son halleri gibi duruyor. Hemen veterinere götürmenizi öneriyorum. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

Kaç yaşında ?

Geçmiş olsun, müdahale için geç kalınmış.
Ölmek üzere malesef.

Üzülerek söylemeliyimki kusunuz için artık yapılacak bırsey yok maalesef.

göğüs kemiği jilet gibi olmuş sanırım kuruma hastalıgı var kusta tabı sız farketmemişsiniz sanırım.

Evet, ölmek üzere olabilir. Ama bir şeyler denemek için hiç bir zaman geç değil. Ne olursa olsun yinede elinizden geleni kesmeyin.

Son düzenleme:
Evet, ölmek üzere olabilir. Ama bir şeyler denemek için hiç bir zaman geç değil. Ne olursa olsun yinede elinizden geleni kesmeyin.

Bazı hastalıkların tedavisi önceden başlamalı , hastalık ilerledikten sonra değil ve şuan ki durumda elden hiç bir şey gelmiyor . Bu hastalık benim de başımdan geçtiği için rahatça diyebiliyorum , kuşun son anları bari mutlu ölsün. Tekrardan arkadaşa geçmiş olsun.

Geçmiş olsun kardeşim o duyguyu çok iyi bilirim... İlk kuşum ölmüştü. Öldükten sonra yerde tüğlerini toplardım. öperdim. Telefonda ses kayıdı vardı. Hep dinlerdim. En son kendimi tutamadım sildim. Öldükten sonra gidip bahçeye gömüştüm.
Alışınca kardeşin gibi oluyor. Başın sağolsun. Hastalıklar hakkında pek bilgim yok. Ama arkadaşların dediğine göre...

İçim cız etti. Yüca Rabbim şifa versin. Veterinere gittiniz mi ? Halen bir şansınız vardır belkide... Sıcak tutun. Vitamin verin. Veterinere gidin. Bu kuş evde kolay kolay iyileşmez. Durumu basit birşey değil. Üzüleceksiniz lakin son halleri gibi duruyor. Hemen veterinere götürmenizi öneriyorum. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

Kaç yaşında ?

yavru daha 4 5 gün oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

Geçmiş olsun kardeşim o duyguyu çok iyi bilirim... İlk kuşum ölmüştü. Öldükten sonra yerde tüğlerini toplardım. öperdim. Telefonda ses kayıdı vardı. Hep dinlerdim. En son kendimi tutamadım sildim. Öldükten sonra gidip bahçeye gömüştüm.
Alışınca kardeşin gibi oluyor. Başın sağolsun. Hastalıklar hakkında pek bilgim yok. Ama arkadaşların dediğine göre...
..
evet kardeşimiz yok bizde onla geçiniyoduk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:35 --

Üzülerek söylemeliyimki kusunuz için artık yapılacak bırsey yok maalesef.

göğüs kemiği jilet gibi olmuş sanırım kuruma hastalıgı var kusta tabı sız farketmemişsiniz sanırım.

Artık öğrendimki petshopdan bişi almıycam

yavru daha 4 5 gün oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

..
evet kardeşimiz yok bizde onla geçiniyoduk

Sen birde 1 yıl onunla kalıpta onu kaybetmeyi düşün . Yinede Rabbimin işini sorgulamamalı. Allah verdiği canı alır. Yinede insan üzülüyor işte.

Geçmiş olsun, müdahale için geç kalınmış.
Ölmek üzere malesef.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/yavru-kusum-sizce-sorun-ne-33932.html ben bu konuzda ki foto yu gördüğümde bu sonucu biliyordum maalesef çok fzla yapılacak birşey yok , kuşunuz vefat edecek. Bu şekilde bir yavrumu bende kaybettim hiç bir sıkıntı yok ama bir günde bu şekli alıyor ve kaskatı kesilerek vefat ediyor . Geçmiş olsun.

allah razı olsun arkadaşlar uzun bi süre kuş almıycam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

Sen birde 1 yıl onunla kalıpta onu kaybetmeyi düşün . Yinede Rabbimin işini sorgulamamalı. Allah verdiği canı alır. Yinede insan üzülüyor işte.

hiç dayanamzdım ben buna 3 4 günde kardeş gibi olmuştuk inş yaşar umutluyum

Son durumu ne bu yavrunun çok Üzgünüm :(

Berk istanbulda Nerede ikamet ediyorsun güzel kardeşim. Çok üzüldüm senin canın sağolsun

Geri