petshop

Muhabbet kuşumun Nesi VAR !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve djmuncher tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. djmuncher

djmuncher Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    üstadlar benim bir çift jumbo muh. kuşum var onun dişisi 2-3 hftadır ayaklarının üzerinde duramıyor ve kuzuyu yere yatırırsın ya o şekilde duruyor bunun sebebi nedir üstadlar sizler bana yardımcı olabilirsiniz ... Bu arada ayaklarında bir kırık veya cıkık yoktur ayaklarını oynatabiliyor aması işte dedğim gibi ayaklarının üzerinde duramıyyor ...

[/COLOR]Yarın kuşun fotografını çekip yüklerim ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:34 -->-> Daha önceki mesaj 02:15 --

yardım edecek kimse yok mu ? ?

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuş felci olabilir ve bu da çok ciddi bir problem. Vakit kaybetmeden kanatlılardan anlayan bir veterinere götürün

3. djmuncher

djmuncher Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    veterinere götürdüm dün ve bana dedi kronik ishal olduğunu ve açık yemden kaynaklanan zehirlenme dedi veteriner dr. felç li değil dedi . fotografı yüklemeyi unuttum okuldan sonra fotografı koyarım sizlerden yardımınızı bekliyorum ... :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:23 --

kuşum bu halde
    -------------------

Lütfen Yardımcı olur musunuz ? Ne Yapmam Gerekiyor Böyle Hiç Bişey Yapamamak Beni Çok Üzüyor ... :S

4. Yusuf ŞANLI

Sicak bir yere al kusu vitamin ver benm kusum ishal oldugunda ( bu kadar kotu durumda degildi ) nane limon kaynatip sogutup suluguna 2 gun koydm toparladi yalniz kusa zarar verirmi bilmiyorum ben son care onu yapmistim

5. djmuncher

djmuncher Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    veteriner dr. ilaç verdi günde 2 defa 2 şer damla agızına veriyorum onun hariçinde bişey vermem yasak mış :S ve umarım felç değildir ... felç ise cok kötü üzülürüm ...

6. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    Kuşun ayağındaki bilezik gevşekmi merak ettim. Kontrol ettiniz mi, umarım en kısa zamanda toparlar sıcak ve sessiz bir yerde dinlenmesi daha,iyi olur m yem ve suyunu kafes tabanına koyun mama ile takviye yapın, inşallah toparlar. Bazan nazarada,geliyor kuşlar malum genelde,olan durumlar

7. djmuncher

djmuncher Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    tabana yem ve su koydum ve ortam sessiz sakin yer zaten umarım sizin dediğiniz gibi nazara gelmiştir başka birşeyi yoktur .

Sayfayı Paylaş