Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun nesi var :(

anyela61

Yeni Üye
Arkadaşlar bu sabah böyleydi geçenlerde hafif ishali var dendi suyuna sirke katmasından avidiare ishal ilacına kadar hepsini yaptım 2-3 gündür ilacı kestim normal suyundan veriyorum yemi de vitaminli bi yem bu sabah kuşum böyleydi biraz tüyleri kabarık titriyor gibi uykusunu alamamış gibi anlamdım şimdi resimlerini atıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20170731_130628.jpg
    IMG_20170731_130628.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 22
Buda muhabbet kuşu

Ekli dosyalar

• IMG_20170731_130555.jpg
    IMG_20170731_130555.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 21
İlacı kestiğinizden beri böyle mi?

Galiba ama dışkısını da sulu yapmıyor bugun böyleydi

bugün değiştim muhabbet kuşumu. Çok durgundu. 15 gündür benleydi mutsuz olduğunu düşündüm yerine verip daha canlı bir kuş aldım.

bugün değiştim muhabbet kuşumu. Çok durgundu. 15 gündür benleydi mutsuz olduğunu düşündüm yerine verip daha canlı bir kuş aldım.
Keşke geri vermeseydiniz.Kim bilir o geri verdiğiniz yerde hastalığı daha çok ilerleyecek ve ölecektir.Hangi petshopa verdiniz?Belki gidip alır tedavi etmeye çalışırım

Trabzonda. Hasta olduğundan vermedim aldığımdan beri çok durgun olduğu için. Kuşun cinsi durgun. Özellikle tembih ettim ilgilenin ölmesin hastadır diye ilgilenmezlermi yoksa? Vicdan azabı çekerim ..

Petshoplar bu isi ticaret amacli yaotigi icin ilgilenceklerini sanmiyorum sizin ettiginiz tembih onlarin bi kulagindan girip digerinden cikmistir. Artik isi allaha kalmis insallah iyi bi aile sahiplenir de yavrucuk sefil olmaz

petshopta bir arkadasım calısıyor ona söyledim hayır bakılır ona dedi

Geri