petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşunda titreme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ayhanakbas tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşta oda soğuk olmadığı halde ara ara titremeler oluyor yani sobayı açınca kesiliyor bu titreme gece ustunu örtüyorum sabah bakıyorum yine titriyor odam güneş alan bi oda hiç biyerden hava akımı da yok termometre 25 i gösteriyor ama kuş titriyor neden olabilir

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Titremenin 2 sebebi vardır ya üşüyordur kuş ya da korkutulmuştur. Oda sıcaklığı normal ise kuşun titremesi korkudan ama dediğin gibi sobayı açtığın zaman titreme geçiyorsa kuş üşüyordur daha sıcak bir yere al dostum

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bir sıcak bir soğuk olması muhabbet kuşu açısından sakıncalıdır.. ya hep sıcak olsun ya normal oda sıcaklığı..

4. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    korkutulmada olabilir bu şubat tatilinde bir arkadasıma vermiştim oradan geldikten sonra parmagımı uzattıgımda ısırmaya çalısıyor.soğuk algınlığı belirtisi olabilir mi peki =?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:36 -->-> Daha önceki mesaj 01:34 --

yani odanın sıcaklığı genelde sabit ben üşüyor diye sobayı açıyorum açıp karsısına koymuyorum.anlamadım bir türlü soğuk algınlığı belirtisiyse ne yapayım yani vitamın veriyorum suanda

5. Şerafettin SARI

strese giren kuşladada titreme görülür vitamin vermeye devam edebilirsiniz

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    evet arkadaşın dedigi gibi strese girmiş o kuş gelip geçicidir.

7. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bazen benim kuşlarda da oluyor ama sonra geçiyor pek sorun olmuyor.

8. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    soğuk algınlığı belirtisi olarak görmeyeyim mi o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

bu ele saldırma alıskanlığından nasıl vazgecirebilirim kusumu normalde çok uysaldı halen oyle ama ilk parmağımı uzattıgımda nedense gaga atıyor resmen

9. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşun bir rahatsizligi da olabilir biraz gözlemleyip sonra da veteriner hekime gösterin

Lütfen asla ve asla burdan ilaç tavsiyesi almayin buradaki kimse hekimden daha iyi bilmez ilaç adini ve dozunu

10. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah sağolun

11. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Benimkide yapiyor, parmagini direk uzatigin icindir yavasca konusarak dokunmaya calis.

Sayfayı Paylaş