Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunun cinsiyetini ceresinden başka öğrenebilir miyiz

ysfgkts

Yeni Üye
Arkadaşlar bu sitedeki arkadaşların çoğu yardımcı olamay çalıştı ama bu kuşun cinsiyetinden kesinlikle emin değiliz. bu kuşun cinsiyetini başka bir türlü öğrenemez miyiz ?

ayaklarından da anlaşılıyordu sanırım..

kuşu görme şansımız var mı

ZAY6Wa.jpg

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi rica etsem bakabilir misin.

levent abi bakmıştı ama o da kesin emin olamadı

Levent abi emin olamadıysa Biz kesin konuşmayalım ama cere pembeye Dönüyor biraz bekleyin olmazsa

kardeşim kuşun poposundan da anlaşılır ama foto ile olmaz o iş. İşin ustası birinin eline alıp bakması lazım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

ayrıca kuş dişi gibi

hocam elinize nasıl alıştırdınız

kardeşim sabah sekizden öğlen 4 e kadar yemini vermedim. sonra elime yemi aldım ve kafese soktum tabi kafesin kenarına tırmandı bikaçdakika bekledikten sonra elime birden atladı.5 dakikada öyle bekledikten sonra yemi yemeye başladı bende öyle öyle alıştırdım

kardeşim sabah sekizden öğlen 4 e kadar yemini vermedim. sonra elime yemi aldım ve kafese soktum tabi kafesin kenarına tırmandı bikaçdakika bekledikten sonra elime birden atladı.5 dakikada öyle bekledikten sonra yemi yemeye başladı bende öyle öyle alıştırdım

3 Aylıjk bi kuşum var Bendw yapsam öyle alışrmı? aksamdan alsam sabah yedirsek misal

Erkek bence.

Kuş erkektir arkadaşım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ceresinden öğrenebilirsiniz diye biliyorum
Benim kusumunda ceresi sizin kusunuzla aynı erkek diyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri