Karadeniz Pet

Muhammet kuşu lütfen bakın çok acil lütfen size güveniyorum

• Konbuyu başlatan Tarık Özbek
  • Başlangıç tarihi
T

Tarık Özbek

Guest
merhaba ben dün 3 gibi 1 çift muhabbet kuşu aldım açıkçası ilk aldığımda ne yaptığımı bilmiyodum yani dün ben salaklık yapıp elimi kuşun kafesine falan soktum elime yem aldım ama kuşlar elimden yiyorlardı yemekliği fark etmediler heradle hemde bu kuşlar hiç su içmiyor bi tanesine yem verirken yanlışıkla su da vermiştim ama az içmişti diğeri ise hiç içmediyada ben görmedim kuşlarımın ikiside 1-2 aylık dün yanında birazcık bağırdım unutup bağırmadan çncede vardı kuşlarım ın 1 tanesi titriyor ve tüylerini kabartıyordu ama yem verdikten sonra bu düzeldi ve kakası ıslak sonra heradle diğerinede bulaştı 2 side titriyor ama bir tanesi uyuyor diğeri onu koruyor heradle neden olabilir bide birazcık yerini değiştirdim soğuk oda normla oda sıcaklığı bunlar neden olbalirir kakasına baktım sonradan hasta olanın ve koruyan kuşun kakası normla ortası beyaz siyaha yakın bi yeşil diğerini ki ise içi siyahla yeşil karışık parçalı bir şey kuşum hastamıdır ve şu anda baktım kuşun tüyleri kabarık deil kabartmayı kesmiş ama sürekli kafasının üstünü kaşıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:35 -->-> Daha önceki mesaj 08:32 --

ve kuş süreli uyuyor

Kafa kasima normal yapar onu muhabbetler. Yeme gelince baktin mi Hic kabuk var mi sen görmeden yemişlerdir belki. Diskinin ve kuslarin fotografinibat yardimci olur arkadaşlar ;)

he yok yemi dökmüşler tabana o yüzden yeselerde göremem sadece elimden yiyolar elimi 10 dk boyunca tuttum yedilerde yediler sonra doydular heralde yemeyi kestiler ve elimi ısırmaya başladı lar bi dk foto atıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:53 -->-> Daha önceki mesaj 08:40 --

JdAO0q
1jvG81
kuşlar bunlar mavi olan ilk hasta olan cam kapalı şimdi kafesi falan çekip atıcam kuşum hastalığı bulaşabilirmi büyük ihtimalle ishalde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:00 -->-> Daha önceki mesaj 08:53 --

5p7GAq
OJAyW5
6YPy4W
32LpX4
72g6Ev
lBjO2b
72g6EW
yanına gittiğimde ötüyor ama canlı bir şekilde ciyyakciyyak diye ötüyor bir şey duymuştum ötmeye başlayınca 30 dk sonra faln ölüyor doğrumu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:04 -->-> Daha önceki mesaj 09:00 --

resimler size geldimi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:08 -->-> Daha önceki mesaj 09:04 --

beyler lütfen çok önemli

Nesi çok önemli acil hala çözemedim. Dün kuş almışsın hemen el sokmalar elde yem yedirmeler , ne bekliyorsun direk konuşsun ertesi gün elinden inmesin ertesi haftada yavru versin mi ? Saçma sapan da ötmeye başladıktan yarım saat sonra ölme lafları ediyorsun , yazık çok yazık. Madem besleyemiyorsun neden alıyorsun . Bekle biraz yemini suyunu tazele, omuz üstü sabit bir yere koy kafesi. Çokta mıncıklama , sonuçta canlı o da .

oğuzhan haklısın okudum ve kendimi kuş yerine koydum tam bir gerizekalı gibi davranmışım vede kuş artık uyumuyor ve yemeğini arada yiyor kafese yyaklaşmıyom bile ve sadece suyunu tazeledim az önce artık su da içiyor ve camı kapatıp cam kenarına koydum kuş bi rahatladı gibi kuyruğuyla kanatları hala titriyo ama şimdi öyle durgun diel hareketli ötüyo falan herkeze teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

ömer gerek kalmadı fotoğraflara konuyu okuyan ve olumlu olumsuz cevap yazan herkeze Teşekkür Ederim :O

Geri