Karadeniz Pet

Müjde 9 ay Sonra Kuşlarım Çiftleşti-Foruma Teşekkürler

oh hayırlı olsun. sen o odayı kuş cennetine çevireceksin zaten az kaldı :D
hahahahhah bakalım hele yavrular cıksında cok yavru olursa almam kus 1 2 yavru verırse 1 cıft daha alırım salma ortadan telle boluk kusuna gore kafesı doldurucam :D hehe

sırf serin olmasın her türlü düzenleri aynı kalsın da artık yapsınlar o işi diye gündüzleride kombiyi kapatmıyorum fatura gelince koyucam önlerine..

gerçi 9 ay uğraşmış yeni gelmiş yavrular :D bizi en iyi o anlayacak ve yanlış anlamayacaktır... :D

hahaha alemsınız valla :D bende geldım eve kusları kafese gecırdım 1 salma kafes bosa cıkdı ısde yavrulara ve 1 cıft alıcakdım ona hazırlık oldu 2 katlı kafes aldım 50 tlye bakalım guzel kafes kusları yerlesdırdım yumurtasız olanları temızlemesı pratık hem ıı oldu bole :D
Bizde akşama bakcaz kuşlara yeni kafesin hayırlı olsun bu arada

Bizde akşama bakcaz kuşlara yeni kafesin hayırlı olsun bu arada
cok saol kardesım yavrular cıksın 2 katlı kafes alcam gene onlarıda gecırcem oraya temızlemesı cok kolay cunku kafeslerı artık ole alıcam salma falan dıl

cok saol kardesım yavrular cıksın 2 katlı kafes alcam gene onlarıda gecırcem oraya temızlemesı cok kolay cunku kafeslerı artık ole alıcam salma falan dıl
Benim kafes bölmeli ortadan temizli de kolay tavalı resim atsana senin yeni kafesin bende alırım belki.

Benim kafes bölmeli ortadan temizli de kolay tavalı resim atsana senin yeni kafesin bende alırım belki.
benım salmalar mandallı oyuzden temızlerken zorluk oluyor ama katlı kafesler daha mantıklı fıyatıda cok dıl ve daha kullanıslı 4 akıllı yemlık 2 suluk 4 tunek 60 tl verdım salmalarda 50 tl ona vercem parayı katlı kafese verırım daha ıı altı cekmece tarzında cekıp temızlıyıp takıorsun o altı cekılen normal kafeslerde pıslık kenarlarada yapısıor o yuzden mandalı acmak gerekıor ıllakı ama bu kafesde ole dıl cok kullanıslı resmını alta koyuyorum ornek olarak aynısından aldım bır bak

Ekli dosyalar

• 314168754_tn50_0.jpg
    314168754_tn50_0.jpg
    33.5 KB · Görüntüleme: 26
benım salmalar mandallı oyuzden temızlerken zorluk oluyor ama katlı kafesler daha mantıklı fıyatıda cok dıl ve daha kullanıslı 4 akıllı yemlık 2 suluk 4 tunek 60 tl verdım salmalarda 50 tl ona vercem parayı katlı kafese verırım daha ıı altı cekmece tarzında cekıp temızlıyıp takıorsun o altı cekılen normal kafeslerde pıslık kenarlarada yapısıor o yuzden mandalı acmak gerekıor ıllakı ama bu kafesde ole dıl cok kullanıslı resmını alta koyuyorum ornek olarak aynısından aldım bır bak
Tünekler plastik ağac tünek yokmuydu kafes güzelmiş bizim burda bursa kuş pazarınada geliyo kafes bakcam orda

Tünekler plastik ağac tünek yokmuydu kafes güzelmiş bizim burda bursa kuş pazarınada geliyo kafes bakcam orda
o kafes benım dıl bendekının aynısından netten aldım fotoyu bendekı tunekler hepsı tahta plastık le ısım olmaz ama bukafesten kesın al pısman olmazsın cok kullanıslı

4. yumurtada geldı cok sukur dun 21.30 22.00 cıvarında sıslık hala var yumurtanın devamı gelıcek gıbı ınsallah :)
21.30da derken ışığı açık mı bırakıyorsun? Ben yumurta yapsın diye akşam olunca uyumaya bırakıyorum kuşları? :) hayırlı olsun bu arada

21.30da derken ışığı açık mı bırakıyorsun? Ben yumurta yapsın diye akşam olunca uyumaya bırakıyorum kuşları? :) hayırlı olsun bu arada
cok tesekkur ederım evet ısıklar gece 1e kadar acık bende sonrasında kapatıp gece lambası yakıorum yumurtalı cıftın oldu tarafta karanlıkda kalmasınlar korkup yumurtaya yatmama gıbı sansları olmasın dıe :) oldukları oda bıraz karanlık oldu ıcın sabah 9 10 gıbı ısıkları acıorum gece 12 1 e kadar acık sonrasında dedım gıbı gece lambası :)

cok tesekkur ederım evet ısıklar gece 1e kadar acık bende sonrasında kapatıp gece lambası yakıorum yumurtalı cıftın oldu tarafta karanlıkda kalmasınlar korkup yumurtaya yatmama gıbı sansları olmasın dıe :) oldukları oda bıraz karanlık oldu ıcın sabah 9 10 gıbı ısıkları acıorum gece 12 1 e kadar acık sonrasında dedım gıbı gece lambası :)
Uykularını almaları lazım demişti birisi, bir ara konusu da olmuştu forumda, 6 7 saat uyku yeter diye anlaşmıştık :) ama uyurken gece lambası tavsiye ediliyordu kuşlara :)