Karadeniz Pet

Müjde 9 ay Sonra Kuşlarım Çiftleşti-Foruma Teşekkürler

Uykularını almaları lazım demişti birisi, bir ara konusu da olmuştu forumda, 6 7 saat uyku yeter diye anlaşmıştık :) ama uyurken gece lambası tavsiye ediliyordu kuşlara :)
cok karanlık olması ıı dıl zaten 12 1de kapasam sabah 9 10 a kadar uykularını almıs oluyorlar sonrasında aydınlık devamlı :)

Uykularını almaları lazım demişti birisi, bir ara konusu da olmuştu forumda, 6 7 saat uyku yeter diye anlaşmıştık :) ama uyurken gece lambası tavsiye ediliyordu kuşlara :)
cok karanlık olması ıı dıl zaten 12 1de kapasam sabah 9 10 a kadar uykularını almıs oluyorlar sonrasında aydınlık devamlı :)

sızde son durum nedır ne alemde kuslar :)

:) bızde dedık ınsallah kızmaz anlayıs gosderır bole dusunmen ıı oldu ıcımız rahatladı ınsallah faydalı olmusuzdur sanada :)
sürekli bakamıyorum forumda, çok faydalı oldu okudum :) bu arada yeni bir başlık açtım bir bakarsın, benim dişiyle erkek kafes tabanında yumurtayı bekliyorlar :) anlamadım gitti...

dün kuşların videolarını cektim ama ekleyemiyorum ya :D youtube aboneliğim filan yok benim :D tüh

dün kuşların videolarını cektim ama ekleyemiyorum ya :D youtube aboneliğim filan yok benim :D tüh
bende bu aksam yenı guncel fotolar cekıcem kusların son halını ıyıce buyuduler :D de benım tuyde olan kuslar daha hala tuyden cıkamadı tam bırazdaha vakıtları var heralde o 5 5bucuk aylık olan cıft 2 2 bucuk haftadır tuydeler

Benim kuşlarda bunlar. elimde fotoğraf yok videodan durdurup ekran görüntüsü çektim. dün yine haşin, sert bir kurlaşma esnasında çekmiştim en son hayvanlar tünekten yere düştüler :D ama videoyu ekleyemiyorum işte. beyaz erkek mavi dişi

Benim kuşlarda bunlar. elimde fotoğraf yok videodan durdurup ekran görüntüsü çektim. dün yine haşin, sert bir kurlaşma esnasında çekmiştim en son hayvanlar tünekten yere düştüler :D ama videoyu ekleyemiyorum işte. beyaz erkek mavi dişi
senin dısının bende erkegı erkegınınde dısısı var hey masallah :D cok guzeller hele erkek cok fena :D

bebesi çıkarsa kendine benzeyen onu alıştırıcam. dümdüz beyaz sevmiyorum ben. gözüme en güzel kendi kuşum geliyor :D :D :D
bu arada aktarlarda mesir macunu kuvvet macunu yada kudret macunu isimleriyle satılan macunlar var. acaba onlardan alıp suluğa bir damla kadar damlatsam ne olur? :D aklıma gelmiyor değil :D

bebesi çıkarsa kendine benzeyen onu alıştırıcam. dümdüz beyaz sevmiyorum ben. gözüme en güzel kendi kuşum geliyor :D :D :D
bu arada aktarlarda mesir macunu kuvvet macunu yada kudret macunu isimleriyle satılan macunlar var. acaba onlardan alıp suluğa bir damla kadar damlatsam ne olur? :D aklıma gelmiyor değil :D
haha bencee sorun oglunda dıl kızında oglunun masallahı var sen onu kıza ver :D :D

bu fotoğraflarda biraz tırsık durmuş normalde daha heybetli duruyor. kızda iri bi kuş yavrular olursa güzel minnaklar çıkacak diye düşünüyorum. inşallah ben de artık yumurta heyecanı yaşamak istiyorum ya :( özeniyorum size

bu fotoğraflarda biraz tırsık durmuş normalde daha heybetli duruyor. kızda iri bi kuş yavrular olursa güzel minnaklar çıkacak diye düşünüyorum. inşallah ben de artık yumurta heyecanı yaşamak istiyorum ya :( özeniyorum size
ınsallah gorursun kardesım sana kotu bı haberım var suan moralım cok fena bozuldu

cıftlerımden bıtanesı yenı es yapdıgım yaklasık 2 haftadır cok ıı anlasıorlar yem kusyorlar ama az once kusa bakdıgımda tunek hepkandı sora bakdım kusn ustude kan bakdım arka ayak parmagı kanamıs kurmus kan kendımı yapdı kavgamı eddıler aceba dıo dusundum ama bence kendı yapmıs neden oldunuda anlamadım elıme alıp kontrol eddım cok fena ısırdı ona ragmenbakdım arka parmagı kanamıs ama kan kurumus kusda sıkıntıyok cok haraketlı ama ayagını neden ole yapmıs anlamadm :/

yinemi kuşlara bakmak için izin alıp eve gittin yaw? geçmiş olsun
yok erken bıttı ısım cıkdım eve geldım evle ıs yakın arabam var geldım dırek odaya gırdım kusları ıncelıordum onu gorunce kotu oldum ole tırnak kopması falan yok sadece kanatmıs ama kanı durmus ve kurumus ama kan cok gelmıs tunege demırlere surulmus sımdı napsam bılemedım neden yapmıs olabılır :/

Hiç bi fikrim yok valla bende merak ettim. inşallah tez zamanda geçer. hangi şehirde ve neresinde yaşıyorsun

Hiç bi fikrim yok valla bende merak ettim. inşallah tez zamanda geçer. hangi şehirde ve neresinde yaşıyorsun
istanbul gazıosmanpasa ılk kez gordum koparma gıbı bısı yok ayagıylada hıc ugrasmıordu kus aceba dıer kusmu ısırdı kendımı yapdı bıyeremı taktı yada sıkısdı bılemıom ama ayagı ıı gozukuor kanı kurumus suan kanamıyor ve ole cıddı bısı var gıbı gozukmuor ben onu takıbe alıcam tekrar bole bısı gorursem bakarım caresıne hanı gucude yerınde yakalayana kadar canım cıkdı elıme aldım cok fena ısırdı canımı yakdı umuyorum ınsallah bıda olmaz :/