Karadeniz Pet

Nasıl bir marul yemektir o öyle :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Sabır sabır sabır..:D Birde akvaryum işinde sabır derlerdi. Kuşu aldığım petshop a gidince diyecek iki çift lafım olacak..:D

Benim kuş cins dışarı çıkınca elden pek yemiyor. Kafesin içinde yiyor. Fakat yem harici bir şey uzattığım zaman direk kaçıyor. Neyse yavaş yavaş alışıyoruz birbirimize. Geçen iki gün boyunca dal darı bıraktım kafesine. Dal darının olduğu kısma bile yaklaşmadı hiç. İnsan pardon hayvan bir merak eder bakar bu ne diye yaa..:D

maşallah ben tabak içinde sevis yapıyorum keratalara ;)

Benim kuş cins dışarı çıkınca elden pek yemiyor. Kafesin içinde yiyor. Fakat yem harici bir şey uzattığım zaman direk kaçıyor. Neyse yavaş yavaş alışıyoruz birbirimize. Geçen iki gün boyunca dal darı bıraktım kafesine. Dal darının olduğu kısma bile yaklaşmadı hiç. İnsan pardon hayvan bir merak eder bakar bu ne diye yaa..:D

benim kuslarim akdariya bayiliyor :) cekirdek yerler arada, marul yerler bazen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

maşallah ben tabak içinde sevis yapıyorum keratalara ;)

bende su siralar banyolarina koyuyorum icinde yerken hemde banyo yapiyorlar nedense bayiliyorlar ona :D

Bakalım bizimki ne zaman başlayacak. Çekirdeğe hiç dokunmuyor. Yemliktekini bile alıp atıyor kerata. En sevdiği yulaf. Yulafa hiç hayır demiyor.

benimkilerde göbek salatanın sesini biliyorlar.yaprağını kopartırken çıkan sesi duyunca kafesin bizden tarafa olan tellerine yapışıyorlar

hahaha super seninkilerde radar var o zaman :)

hemde nasıl.normalde elime pek gelmeyen kuşlar marulu kafese sokarken elime yapışıyorlar.peşindende tatlı olarak biraz havuç rendeleyip üzerine 3 5 damla bal damlatıyorum yemeye doyamıyorlar.birde yedikten sonra suratları görüceksin.ağzına burnuna heryerine havuşlar yapışmış,sanki sırıtıyor gibi bakıyorlar

ne güzel.. benim kuşlarımda beni bir şey yerken gördüklerinde çıldırıyorlar yemek için..ancak biri var ki oda ilk kuşum ve bana en yakın olanı eğer kafes dışındaysa ve ben bir şeyler yiyorsam kesinlikle ağzımdan yemek istiyor, tabi böyle durumlarda ben aç kalıyorum gülmekten ve boncuğa yedirmekten...

hemde nasıl.normalde elime pek gelmeyen kuşlar marulu kafese sokarken elime yapışıyorlar.peşindende tatlı olarak biraz havuç rendeleyip üzerine 3 5 damla bal damlatıyorum yemeye doyamıyorlar.birde yedikten sonra suratları görüceksin.ağzına burnuna heryerine havuşlar yapışmış,sanki sırıtıyor gibi bakıyorlar

Oyyy cok sevimlilerdir :) benimkiler havuc yemiyor naptıysam yemediler :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

ne güzel.. benim kuşlarımda beni bir şey yerken gördüklerinde çıldırıyorlar yemek için..ancak biri var ki oda ilk kuşum ve bana en yakın olanı eğer kafes dışındaysa ve ben bir şeyler yiyorsam kesinlikle ağzımdan yemek istiyor, tabi böyle durumlarda ben aç kalıyorum gülmekten ve boncuğa yedirmekten...

Ne kadar güzel maşallah :) benim kuşlar öyle değil önlerine ben vercem illa aristokrat olunca :))))

Geri