Karadeniz Pet

Ne olur yardım edin !!!

Berna Gök

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar bu gün kuşumu yıkadım ve aradan yaklaşık 2-3 saat geçmesine rağmen halla yıkadığım dan beri gözlerini açamıyor. Ayrıca Her yeri kurudu bir tek gözlerinin çevresi kurumadı ne olur yardım edin. Bu geçici bir şey mi yoksa kuşuma düşündüğüm şey olabilir mi onu çok seviyorum. :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Merhaba arkadaşlar bu gün kuşumu yıkadım ve aradan yaklaşık 2-3 saat geçmesine rağmen halla yıkadığım dan beri gözlerini açamıyor. Ayrıca Her yeri kurudu bir tek gözlerinin çevresi kurumadı ne olur yardım edin. Bu geçici bir şey mi yoksa kuşuma düşündüğüm şey olabilir mi onu çok seviyorum. :( :( :( :( :( :( :( :( :(

merak etmeyin birkaç saat daha geçsin gözünü açacaktır. Bu arada iki gözü birden mi kapalı?

nasıl yıkadınız merak ettim ?

Elime şampuanı döktüm ve yavaşça tüğlerini hafif ovalayarak yıkadım. Sanırım gözlerine gitti şampuan. :(

tahmin ettim gibi şampuan sakın kullanmayın bir daha sizde yıkamayın kuşlar için banyoluk var ondan alın kendi kendine yıkanacaktır yada spreyleme yöntemiylede yıkayabilirsiniz

Son düzenleme:
Ya kusu niye sapuanla yikiyon sampuanziz yikamalisin senin gozu sampuan kacinca ne oluyo ona da oyle olmus banyoluk lar petshop larda sen tak o kendisi kendisini yikar

bir daha şampuanla yıkama üzerinde şampuanın kokusu kalırsa tüylerini yolabilir

Geri