Karadeniz Pet

Ne olursunuz yardım edin bize..

Burak Erk

Meraklı Üye
Arkadaşlar ben konuyu dün açtım ancak fotoğraf istendi ve tam gerekli açıklama alamadım ..

3. Fotoğraf olması lazım tırnağı çok değişik ayaklarının altında duruyor kıvrılmış ve yaşı olarak ne düşünüyorsunuz ? Henüz dün aldım kuşu ancak hayata tutunması gerek onun hiç bir sorun görememiştim petshopta ama şimdi ayakları ve kendi oldukça iri geldi gözüme sizin yorumlarınız nelerdir ?

1YgZqD.jpg

LpnRm1.jpg

rg2NnM.jpg

7oN15v.jpg

P5ramQ.jpg

Dokunmadım levent abi korkutmak istemedim henüz çok ürkek , tünekte durmakta zorluk çekmiyor ama tünek üstünde yürürken düşecek gibi oluyor yaşı küçük ondandır ayakları dediler korkuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Güncelllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

yorumu olan yokmu

Kuşun eklem yerinden sonra gelen yeri çok yavaş bir şekilde incitmeden ovalayabilir misiniz? Elinize bir şey gelecek mi? Onda önce kuşun başını ufak bir şeyle ürkütmeden yavaşça kapatın sizi görmesin bu sayede korkma zbunu karanlıkta yaparsanız hiç sorun olmaz...

Son düzenleme:
Teşekkür ederim emrehancım yavru olduğu için olamaz dimi böyle birşey 25-35 günlük dediler

Teşekkür ederim emrehancım yavru olduğu için olamaz dimi böyle birşey 25-35 günlük dediler

Rica ederim abi, ondan şüpheliyim zaten abi, acaba ta yavruluktan itibaren o bölgeye bir sorun mu oldu, o bölgede bir sorun mu oluştu diye düşünüyorum, kemik yapısında bir sorun mu var diye düşündüm

Son düzenleme:
ben veterinere sordum yavru daha tam basamıyor düzelecektir dedi ama pek inandirici gelmedi rizede pek petshop yok bende görev icabı buradayım 1 yıldır mecbur kaldık saglam olmayan veterinerlere.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

hiç bir çözüm yolu yokmudur acaba

ben veterinere sordum yavru daha tam basamıyor düzelecektir dedi ama pek inandirici gelmedi rizede pek petshop yok bende görev icabı buradayım 1 yıldır mecbur kaldık saglam olmayan veterinerlere.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

hiç bir çözüm yolu yokmudur acaba

Bir düşüneyim, çözüm yolu bulursam veya bunun hakkında bilgi edinirsem seni haber ederim abi... :)

Tırnağı hep o şekil duruyorsa sıkıntı. Tırnak hep altta mı?

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için , evet hep altta duruyor tırnağı yokmudur çözüm yolu hemen uygulasak

bende kuşumu yavruyken almıştım 30-40 günlük diğer kuşların aksine adam gibi ayakta dahi duramıyordu ve yürüyemiyordu.Sonra zamanla gücü yerine geldi şimdi normal.Ben protein takviyesi falan yapmıştım sizde takviye yaparsanız toparlar bence

bende kuşumu yavruyken almıştım 30-40 günlük diğer kuşların aksine adam gibi ayakta dahi duramıyordu ve yürüyemiyordu.Sonra zamanla gücü yerine geldi şimdi normal.Ben protein takviyesi falan yapmıştım sizde takviye yaparsanız toparlar bence

Protein takviyesi için tarif verir misiniz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

Güncell çozum yolu yokmudur arkadaşlarr

Abi doğuştan böyleyse sıkıntı sonraki zamanlarda sorun olabilir, ha değilse belkide geçici bir durumda olabilir, kimseden kesin bir bilgi öğrenemedim... :(

Protein takviyesi için tarif verir misiniz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

Güncell çozum yolu yokmudur arkadaşlarr

protein takviyesi için bu ürünü aldım.Suluğuna iki damla atıyorum 15-20 saat sonra suluğu temizleyip temiz suyunu koyuyordum.Ağır kokusu var.Haftada bir kez
yapıyordum çünkü kuvvetli bir ilaç.

Kedi Köpek Vitamini | Kedi Köpek Kuş İçin Aminoasitler | Aminosol Vitamin Ve Aminoasit Solüsyonu 30 ml / Kuş / Güvercin Ürünleri | Juen Pet Market | Pet Shop

Parmağınızda da mı böyle duruyor? Tünek kalın gelmiş olabilir mi?

Geri