Karadeniz Pet

Neden böyle yapıyor?

lorensia

Yeni Üye

kuşunuz kızışmış. yanına yaşına uygun dişi bir kuş almalısın. çiftleşmek istediğinden poposunu kafesin teline sürtüyor.

kuşunuz kızışmış. yanına yaşına uygun dişi bir kuş almalısın. çiftleşmek istediğinden poposunu kafesin teline sürtüyor.
Kuşu aldığımız petshop 1 ay önce götürdüğümüzde 3 aylık falan demişti. 1 yaşını doldurması gerekmiyor mu çiftleşmesi için? Ve şuanda almayı düşünmemiştik kuş konuşmaz diye ve ilgisi evden gider diye sizce ne yapmalı..

Muhabbet kuşları 5-6 aylıkken de çiftleşebilirler. kuşunuz konuşuyorsa zaten, konuşan kuş kolay kolay çiftleşmez. ama bana soracak olursanız yalnız kalmasın yanına bir eş alın yavrusunu konuşturursunuz.;)

Muhabbet kuşları 5-6 aylıkken de çiftleşebilirler. kuşunuz konuşuyorsa zaten, konuşan kuş kolay kolay çiftleşmez. ama bana soracak olursanız yalnız kalmasın yanına bir eş alın yavrusunu konuşturursunuz.;)
Teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Erkek Kuş 8-9 aylık kızışmış çiftleşmek istiyor

Son düzenleme:
Erkek Kuş 8-9 aylık kızışmış çiftleşmek istiyor
Merak ettim yaşı nasıl anlaşılıyor? Dediğim gibi petshop sahibi bize 4 aylık demişti şaşırdım şuanda ve konuşturmaya çalışıyoruz söylüyo hafiften o yüzden dişi almayı düşünmüyoruz ilgisi biter diye

Pet shop lar kendi üretmiyorsa, Tahmini yaş söylerler. Genelde biraz da eksik söylerler.

Merak ettim yaşı nasıl anlaşılıyor? Dediğim gibi petshop sahibi bize 4 aylık demişti şaşırdım şuanda ve konuşturmaya çalışıyoruz söylüyo hafiften o yüzden dişi almayı düşünmüyoruz ilgisi biter diye
Kafasındaki çizgilerden yaş tahmini yapılıyor

Geri