Karadeniz Pet

Neden bu kadar durgun

tpekgil

Yeni Üye
rdRZa7.jpg
Arkadaslar 10 gundur bende olan muhabbet kusuma parmaga gelmeyi alistirdim fakat parmagima aliyorum ben kipirdamasam 1-2 saat hareketsiz bile durmaya razi odada saliyorum ucuyor bir yere konunca saatlerce oylece duruyor kafesinde de cok sakin daha once besledigim hicbir yavru boyle degildi sadece muzik acinca canlaniyor.Bu arada herhangi bir hastalik belirtiside yok

Son düzenleme:
Fotograf paylasma sansiniz var mi ?

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Dış görünüşte bir problem yok gibi dışkısı nasıl ?

Gayet normal onda da bir problem yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:09 --

Dış görünüşte bir problem yok gibi dışkısı nasıl ?

Konuyu açtım canlanmaya başladı resmen :) kafesinde suanda mineral blokla cebelleşiyor :D yemliğe atlıyor falan ama dışarı salınca durgun kalıyor neden olabilir?

Her kuşun karakteri farklı. Size alışınca açılır diye düşünüyorum. Ancak çok sağlıklı duruyor, maşallah.

Gayet normal onda da bir problem yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:09 --

Konuyu açtım canlanmaya başladı resmen :) kafesinde suanda mineral blokla cebelleşiyor :D yemliğe atlıyor falan ama dışarı salınca durgun kalıyor neden olabilir?

Salınca durgun durması ilginç :) ustalar daha iyi bilir salınca tedirgin oluyor olabilir.

Her kuşun karakteri farklı. Size alışınca açılır diye düşünüyorum. Ancak çok sağlıklı duruyor, maşallah.

Umarım daha hareketlenir ve açılır.Elime falan atlıyor ama dediğim gibi ben almasam kıpırdamasam bana gelmiyor ve öylece olduğu yerde duruyor. Tüylerinde nasıl anlatsam yeni tüyler çıkıyormuş gibi kaucuklanma var acaba o yüzden mi durgun ? tüy döküyor olabilir mi ?

Son düzenleme:
Geri