Karadeniz Pet

Neden bu şekilde duruyor ? :(

GoldBlack

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle kuşumla alakalı her sorunum olduğunda burada olduğunuz için gerçekten size teşekkür ederim. Kuşum tüy dökme döneminde. Ve kendini deli gibi kaşıyordu :( bit değil ama eminiz. Bu yüzden babam kendine zarar vermesin diye üstüne kolanya sürmüş. Yani kötü mü bu onun için bilmiyorum ama iyi , her zamanki gibi. Yani öncelikle sizce kolonyanın bir zararı var mı ? Bu ilk sorumdu arkadaşlar. İkincisi beni cidden endişelendiriyor. Çok korkuyorum..

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Niye yana yatık duruyor ki ?? :( :( Neyi var ? Cidden yardımınıza ihtiyacım var. Şİmdiden tesekkürler...

Son düzenleme:
Kolonyanın içinde alkolde olabileceği için sürülmesi kesinlikle zarar verebilir. Ama maşallah resimde herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Siz "neden böyle duruyor?" derken neyi kastediyorsunuz anlamadım?

Cidden iyi. Hani halsizlik yok. Ve kolonyadan ziyade böyle fhafif güzel kokulu bir şey ama kendini kaşımaması icin ugrasacagım. Ya şey yana yatık duruyor tünekte normal ama elimde yana yatık duruyor. :

Cidden iyi. Hani halsizlik yok. Ve kolonyadan ziyade böyle fhafif güzel kokulu bir şey ama kendini kaşımaması icin ugrasacagım. Ya şey yana yatık duruyor tünekte normal ama elimde yana yatık duruyor. :

Elinize alınca kanatlarını açıp altına bakın, eğer bit ya da herhangi başka bir şey varsa orada görünecektir. Onun dışında kuşlar zaten gün içerisinde kendi tüylerini sık sık temizlerler. Siz belki onu söylüyor olabilirsiniz. Kafesine banyoluk koyabilirsiniz. Görüntüde herhangi bir sorun yok belki sizden çekindiği için o şekilde duruyor olabilir. Yine de 1-2 gün gözlemlemeye devam edin. Tünekte duruşunda da bir sıkıntı olacak mı ya da herhangi başka birşey. Böyle bir durumda tekrar yazarsanız yardımcı olurum.

Elinize alınca kanatlarını açıp altına bakın, eğer bit ya da herhangi başka bir şey varsa orada görünecektir. Onun dışında kuşlar zaten gün içerisinde kendi tüylerini sık sık temizlerler. Siz belki onu söylüyor olabilirsiniz. Kafesine banyoluk koyabilirsiniz. Görüntüde herhangi bir sorun yok belki sizden çekindiği için o şekilde duruyor olabilir. Yine de 1-2 gün gözlemlemeye devam edin. Tünekte duruşunda da bir sıkıntı olacak mı ya da herhangi başka birşey. Böyle bir durumda tekrar yazarsanız yardımcı olurum.

Anladım çoook teşekkür ederim hemşerim :) . Bende Batmandayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Ya lütfen yardım edin :(

Parmağını düz tut oda düz durur parmaktaki eğime göre dengesini sağlar ondan yan duruyordur. Kasinmasini engelleyecek şeyler denemeyin kolonya gibi bir daha havalar ısındı artık kuşun yıkanması için su koy banyo iyi gelecektir. :)

MOBİL CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANILARAK GÖNDERİLDİ

Son düzenleme:
Tüy dökme döneminde kaşınma çok normal. Telaş yapmayın. Ilık suya iki tatlı kaşığı sirke koyup yıkasaydınız çok daha iyi olurdu. Şimdi hiç hırpalamayın mubişi.

Geri