Karadeniz Pet

Neden sürekli yerde yatıyor ?

• Konbuyu başlatan Devrim AKIN
  • Başlangıç tarihi
D

Devrim AKIN

Guest
Benim muhabbet kuşum 2-3 aylık civarıda.Gece gündüz tünekte değil yerde uzanır halde.Bu hastalığı olduğu ve ya bir sorun olduğu anlamına mı gelir.Çünkü 20 -25 gün önce uçarken düştü ve ayağını burktu.O mu hala ağrı yapıyor yoksa küçük olduğu için mi yerde sürekli?

Ayağını incittiğindendir. Üstüne basabiliyor mu kırık vs. değil değil mi? Ayak iyi durumdaysa Terramycin(Teramisin) sürün. Eczanelerde satılıyor 2-4TL bir krem. Hergün sabah akşam ayağına iyice yedirin.

Önceki haline göre çok daha iyi sanki ama üstüne zor basıyor.Ve yürürken o ayağına basmadan sekerek yürüyor.

Önceki haline göre çok daha iyi sanki ama üstüne zor basıyor.Ve yürürken o ayağına basmadan sekerek yürüyor.

ustaların bilgisinden yana bi şüphem yok tabi ama sen yinede bu konu hakkında veterinerle görüşmediysen görüş. durumu anlat. bide onun önerilerini dinle. ve bunu biran önce yap çünkü mubişler çok narin hassas canlılar.

Erkan ustamıza katılıyorum

Ayrıca ilaç tedavisini uyguladınız mı son durum nedir?

Sadece 2-3 gün bepanten sürdüm.Pek gözlemleyemedim ama sanki şuan ilk düştüğü zamanlara göre çok daha rahat basıyor ve kullanabiliyor.Ama bence hala bir sorunu var.

Daha önce hiç veterinere götürmedim.Ortalama ne kadar para alırlar.

Sadece 2-3 gün bepanten sürdüm.Pek gözlemleyemedim ama sanki şuan ilk düştüğü zamanlara göre çok daha rahat basıyor ve kullanabiliyor.Ama bence hala bir sorunu var.

Daha önce hiç veterinere götürmedim.Ortalama ne kadar para alırlar.

Pek bir bilgim yok isterseniz veterineri arayıp sorun.

Geri