petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden sürekli yerde yatıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Devrim AKIN tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Devrim AKIN

Benim muhabbet kuşum 2-3 aylık civarıda.Gece gündüz tünekte değil yerde uzanır halde.Bu hastalığı olduğu ve ya bir sorun olduğu anlamına mı gelir.Çünkü 20 -25 gün önce uçarken düştü ve ayağını burktu.O mu hala ağrı yapıyor yoksa küçük olduğu için mi yerde sürekli?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ayağını incittiğindendir. Üstüne basabiliyor mu kırık vs. değil değil mi? Ayak iyi durumdaysa Terramycin(Teramisin) sürün. Eczanelerde satılıyor 2-4TL bir krem. Hergün sabah akşam ayağına iyice yedirin.

3. Devrim AKIN

Önceki haline göre çok daha iyi sanki ama üstüne zor basıyor.Ve yürürken o ayağına basmadan sekerek yürüyor.

4. erkan yıldız

ustaların bilgisinden yana bi şüphem yok tabi ama sen yinede bu konu hakkında veterinerle görüşmediysen görüş. durumu anlat. bide onun önerilerini dinle. ve bunu biran önce yap çünkü mubişler çok narin hassas canlılar.

5. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Erkan ustamıza katılıyorum

Ayrıca ilaç tedavisini uyguladınız mı son durum nedir?

6. Devrim AKIN

Sadece 2-3 gün bepanten sürdüm.Pek gözlemleyemedim ama sanki şuan ilk düştüğü zamanlara göre çok daha rahat basıyor ve kullanabiliyor.Ama bence hala bir sorunu var.

Daha önce hiç veterinere götürmedim.Ortalama ne kadar para alırlar.

7. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Pek bir bilgim yok isterseniz veterineri arayıp sorun.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu neden yerde yatıyor

,
  2. muhabbet kusum yatiyor

,
  3. muhabbet kuşu sürekli yatıyor