Karadeniz Pet

Neolur acil yardım edin ne yapmalıyım lütfen :(

• Konbuyu başlatan Alper BAKİ
  • Başlangıç tarihi
A

Alper BAKİ

Guest
Kuşum 2-3 gundur halsiz ama yem su içiyor lutfen yardım edin resmi çok kötü durumda ne olur yardım

suyuna vitamin damlat yumurta maması ver bir de galiba ceyranda kalmış sıcak tut kuşu

Güneş vuran bi yere koydum camın önüne sımdı tuylerini indirdi suyuna asprin attım gunes vurdugu için sıcak suan suyu degiştirince vitamin koyacağım

Aspirin niye koyuyorsun? Aspirin vermeyin diyorlar. Vitamin koy suyuna, mutlaka sıcakta kalsın, vitamin yoksa suluğuna 10 damla limon damlat. İshali var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:09 --

Şimdiki hali sıcak tuttugum yer

Camın kenarının pek iyi olacağını düşünmüyorum. Eğer ufo, elektirikli soba falan varsa onunla ısıtabilirsiniz. Suyuna vitamin koydunuz mu? Ayrıca diğer kuşa da geçmemesi için keşke hastalığı geçene kadar ayırsaydınız.

Cam kenarı ufo gibi resmen vitamin koydum beklemek kaldı sımdıde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Kabarması fln gitti sizce düzelir mi

Cam kenarı ufo gibi resmen vitamin koydum beklemek kaldı sımdıde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Kabarması fln gitti sizce düzelir mi

Evet iyiye işaret kabarmanın düzelmesi. Siz sıcak tutmaya devam edin.

Eğer ishalse kesinlikle mama vermeyin Suyuna çay kasıgının ucuyla kahve koyabilirsiniz vitaminini eksik etmeyin gecmiş olsun.

Sıcakta tutunca yuvalığa kaçıyor sımdı aldım kabardı yine :(

kuş uşumuş dostum sanki. sıcak olsun oldugu yer ne cok sıcak ne cok soğuk olsun. aspirin sakın verme insanmi bu onun özel vitaminleri var ondanlardan alabilrisin kuşculardan.

Geri