petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neolur acil yardım edin ne yapmalıyım lütfen :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ

Kuşum 2-3 gundur halsiz ama yem su içiyor lutfen yardım edin resmi [​IMG] çok kötü durumda ne olur yardım [​IMG]

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    suyuna vitamin damlat yumurta maması ver bir de galiba ceyranda kalmış sıcak tut kuşu

3. Alper BAKİ

Güneş vuran bi yere koydum camın önüne sımdı tuylerini indirdi suyuna asprin attım gunes vurdugu için sıcak suan suyu degiştirince vitamin koyacağım

4. Sevtap DERİN

Aspirin niye koyuyorsun? Aspirin vermeyin diyorlar. Vitamin koy suyuna, mutlaka sıcakta kalsın, vitamin yoksa suluğuna 10 damla limon damlat. İshali var mı?

5. Alper BAKİ

Dışkısının resmini hemen çekeyım

6. Tuan MAKSEL

İshal dir kesin

7. Alper BAKİ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:09 --

Şimdiki hali [​IMG] sıcak tuttugum yer [​IMG]

8. Sevtap DERİN

Camın kenarının pek iyi olacağını düşünmüyorum. Eğer ufo, elektirikli soba falan varsa onunla ısıtabilirsiniz. Suyuna vitamin koydunuz mu? Ayrıca diğer kuşa da geçmemesi için keşke hastalığı geçene kadar ayırsaydınız.

9. Alper BAKİ

Cam kenarı ufo gibi resmen vitamin koydum beklemek kaldı sımdıde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Kabarması fln gitti sizce düzelir mi

10. Sevtap DERİN

Evet iyiye işaret kabarmanın düzelmesi. Siz sıcak tutmaya devam edin.

11. Salih ÇİÇEK

Eğer ishalse kesinlikle mama vermeyin Suyuna çay kasıgının ucuyla kahve koyabilirsiniz vitaminini eksik etmeyin gecmiş olsun.

12. Alper BAKİ

Sıcakta tutunca yuvalığa kaçıyor sımdı aldım kabardı yine :(

13. Alper BAKİ

Başka yapabilecek bişeyım yok mu

14. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuş uşumuş dostum sanki. sıcak olsun oldugu yer ne cok sıcak ne cok soğuk olsun. aspirin sakın verme insanmi bu onun özel vitaminleri var ondanlardan alabilrisin kuşculardan.

Sayfayı Paylaş