Karadeniz Pet

Boncugun Dışkısı neolur yardim edin

• Konbuyu başlatan BadyGuard
  • Başlangıç tarihi
B

BadyGuard

Guest
Arkadaslar boncuk cok halsiz durumda bugun butun gunlere oranla cok durgun
Heraldee tıksırıyor icinden tiksirma sesleri geliyor
Cok halsiz hep uyuyor
Birde poposu biraz kizarik gibi poposuyla cok oynuyor poposunu kaşıyor..
Dışkısı su resmen su dışkısınin fotosu da burada.

Ne olur yardim edin yaaa..

Kuşun fotoğrafını da ekler misin? Yem yemiyor mu?
Kuşlar bu şekilde idrar da bırakırlar. Sürekli mi bu şekilde?
Abi yok şu iki gundur boyle abi yem cok fazla yemiyor

e09c66556adc66c963005c66817fdca7.jpg

Abi resimdeki onde olan koyu mavi kuş..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

Kuşun fotoğrafını da ekler misin? Yem yemiyor mu?
Kuşlar bu şekilde idrar da bırakırlar. Sürekli mi bu şekilde?
Abi birde poposu biraz kizarik sanki ..

götür kuşçuya baksın bi yada sen git kuşçuya anlat durumu abi böyle böyle diye istersen fotoğraflarıda götür yanında adam baksın bişi der o sana ilaç falan verir

Abi ben bunlari eminonunden aldim yarin zaten goturucem geri alirlar mi ? Bana geleli 3.hafta oluyor bunlari verip yavru alacagim bir tane erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:24 --

@LeventAcar
abi geri alirlar mi ?
Abi birde bunu karton bir kutuya koysam (2.bir kafesim olmadigi icin) yemi suyu antibiyotikli suyuyla beraber koysam sikinti olur mu yarina kadar yarin da goturur veririm adama.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

@LeventAcar [MENTION=9838]muratd[/MENTION]emir @AtılımBukagıkıran abilerim yardim edin yaa.... :((

Abi ben bunlari eminonunden aldim yarin zaten goturucem geri alirlar mi ? Bana geleli 3.hafta oluyor bunlari verip yavru alacagim bir tane erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:24 --

@LeventAcar
abi geri alirlar mi ?
Abi birde bunu karton bir kutuya koysam (2.bir kafesim olmadigi icin) yemi suyu antibiyotikli suyuyla beraber koysam sikinti olur mu yarina kadar yarin da goturur veririm adama.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

@LeventAcar [MENTION=9838]muratd[/MENTION]emir @AtılımBukagıkıran abilerim yardim edin yaa.... :((

Kuşun poposuna dışkı yapışma durumu da oluyor mu?

öncelikle geçmiş olsun ilk olarak kuşunun dışkısı hep böyleyse ishal olmuş ishalin kaynağını bulman lazım gıda dan dolayımı üşüttü mü mikrobikmi mikrobik değilse tedavi kolay olcaktr fakat mikrobikse ilaç tedavisi uygulaman gereklir ne zordur üzmek istemem ama genellikle ölümle sonuçlanır şimdi önce sen aspur afalan al kuşuna kanarya yemi diye geçer kabuğu incedir kırması kolaydır ayrıca ishale iyi gelir kuşun yer aspuru suyuna vitamin koy antibiyotik koy ama önce ishalin kaynağını bul geçmiş olsun

Son düzenleme:
Kuşun poposuna dışkı yapışma durumu da oluyor mu?
Yok olmuyor atiılım abi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

öncelikle geçmiş olsun ilk olarak kuşunun dışkısı hep böyleyse ishal olmuş ishalin kaynağını bulman lazım gıda dan dolayımı üşüttü mü mikrobikmi mikrobik değilse tedavi kolay olcaktr fakat mikrobikse ilaç tedavisi uygulaman gereklir ne zordur üzmek istemem ama genellikle ölümle sonuçlanır şimdi önce sen aspur afalan al kuşuna kanarya yemi diye geçer kabuğu incedir kırması kolaydır ayrıca ishale iyi gelir kuşun yer aspuru suyuna vitamin koy antibiyotik koy ama önce ishalin kaynağını bul geçmiş olsun
Cok tesekkur ederim birde ben bunlari eminonunden aldim yarin geri goturucem alirlar mi bana geleli 3. Hafta oluyor ..
Bunlari verip yavru bir erkek muhabbet alicam

Yok olmuyor atiılım abi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

Cok tesekkur ederim birde ben bunlari eminonunden aldim yarin geri goturucem alirlar mi bana geleli 3. Hafta oluyor ..
Bunlari verip yavru bir erkek muhabbet alicam

ilk aldığında böyle deilse almazlar galiba birde ordaki satıcı almak istemiyecektir hasta kuşu ama bilemem siz yinede sorun

ilk aldığında böyle deilse almazlar galiba birde ordaki satıcı almak istemiyecektir hasta kuşu ama bilemem siz yinede sorun
Himm tamam
Birde obur gunler kuslarim xok guzel opusurken simdi dişi kusum yanasiyor ama erkek kusum pas vermiyor..
Buyuk ihtimalle ishal ishale karşi ne yapmaliyim kuslarim birde yumurta mamasini yemiyorlar ne yapmaliyim veli abi ..

Himm tamam
Birde obur gunler kuslarim xok guzel opusurken simdi dişi kusum yanasiyor ama erkek kusum pas vermiyor..
Buyuk ihtimalle ishal ishale karşi ne yapmaliyim kuslarim birde yumurta mamasini yemiyorlar ne yapmaliyim veli abi ..

ishalin nedenini bulman lazım mesela üşüttümü ceryanda falan kaldsımı yada fazla yeşillik verdiğinden dolayımı veya mikrobikmi ishalin kaynağına göre tedavi uygulanır
ama şimdilik kuşunu sıcak tut kafesi ört falan kuşuna aspur al mamayı yemesi için üstüne yem serp suyuna antibiyotikl falan koy veterinere gitme şansın varsa veterinere git kuşlardan anlayan veterinere kuşlarını ayır aynı sudan yuemden yemesinler eğer ishal mikrobikse diğerine de bulaşmasın öpüşmemelerşnin nedeni kuşunun hasta olduğundandır belki geçmiş olsun

Geri