Karadeniz Pet

Normal bi durum mu Sizce?????

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Tek ayak üstünde duruyor? ayağımı kırıldı??? sizce

Hayir tum gun tunekte yorulduklari icin diger ayagini dinlendirmeye calisiyorlar sorun yok

İş yerimdeki Jako cinsi papağan da tek ayak üstünde uyuyor bazen. Ayağı kırılması için birşey mi oldu? Elle muayene ediniz.

İlgilenin derim ben, vitamini de eksik etmeyin.

Bişi olduğu yok her kuş yapar ayak dinlendirme zamanı sadece

Panik yapmayın.Onlarınkide can.Yorulduklarında ayaklarını dinlendirir.Kuşu salın hareket etsin biraz.

Panik olacak bir şey sakin olabilirsin... :)

canı sıkılmış onun seksek oynuyor :)

benim ilk aldığım kuşda böyle yapınca bende senin gibi bir sorun olduğunu sandım sonradan öğrendimki normal bir durummuş

sormaya ya :D :p akşamlar örtü atııyorum üstüne :D

peki bişi sorcam Güneş çıkınca balkonda ne kadar durması gerek

Aksamları örtü ört sabah cıkarırsın :D

Direk güneş carparsa kuş ölür gerçi havalar soguk güneş yakıcı degil ama uzaktan vursun yeter güneşin alnına dikme yani

canı sıkılmış onun seksek oynuyor :)

benim ilk aldığım kuşda böyle yapınca bende senin gibi bir sorun olduğunu sandım sonradan öğrendimki normal bir durummuş

ahaha : evet korktum ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

Evet böyle uyurlar dinlenirler... :) Ne kadar tatlılar dimi? :)

evet 3:) yaaaaaaaaaazazaaaa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:36 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

Aksamları örtü ört sabah cıkarırsın :D

Direk güneş carparsa kuş ölür gerçi havalar soguk güneş yakıcı degil ama uzaktan vursun yeter güneşin alnına dikme yani

10 15 dakika güneşin altında kalıyor ankara soğuk tabi istanbulda yaz havası var 14 15 dereceç ıkcak bügün 10 12 derece :D

Geri