Karadeniz Pet

oda sicakligi

• Konbuyu başlatan Naim Boysan
  • Başlangıç tarihi
N

Naim Boysan

Guest
Eslerimin durdugu oda biraz soguk bisey olur mu bide disi kusum yumurtlamak icin hazirlaniyo sanirsam mama da vermiyorum bisey olur mu ?

Eğer çok soğuksa ki hava şartlarına bakılırsa bence çok soğuk normal oda sıcaklığı 10 derece falan olsa kafi ama olmuyorsa üstüne birşeyler örtebilirsin kafesin 3 yanını kapatacak şekilde

Eğer çok soğuksa ki hava şartlarına bakılırsa bence çok soğuk normal oda sıcaklığı 10 derece falan olsa kafi ama olmuyorsa üstüne birşeyler örtebilirsin kafesin 3 yanını kapatacak şekilde

Petekler acik yani kapisida hep kapali hani tuyleri falanda var ya belki bisey olmaz eger olur derseniz ustunu hemmen ortiyim

Petekler acik yani kapisida hep kapali hani tuyleri falanda var ya belki bisey olmaz eger olur derseniz ustunu hemmen ortiyim

bizimde açıkda gece yatınca kapatıyoruz sabaha karşı soğuk olur diyede örtüyorum kuşların üstünü sıcaktan hastalık geçirmez ama soğuktan olur ört bence faydası olur zararı olmaz

bizimde açıkda gece yatınca kapatıyoruz sabaha karşı soğuk olur diyede örtüyorum kuşların üstünü sıcaktan hastalık geçirmez ama soğuktan olur ört bence faydası olur zararı olmaz

Aksamlari ortiyim ozaman yatmadan :)
He bisey daha sorabilirmiyim size

O sıcaklıkta bir şey olmaz ortmenize gerek yok yavru almak istiyorsanız salmazsiniz

Şu an 3 takım muhabbetim 8 derece sıcaklıktaki oda da duruyorlar.
MAŞALLAH hallerinden memnunlar. Yalnız mama vermeyi ihmal etmeyin.

18 c olmalı hava akımı olmamamalı en azz 18

Kuluckada yatan dişiyi yuvaliktan kafese geçince ucsun diye cikarsak bi zarari olur mu

Geri