petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önemli Acil. (Kuşum cama çarptı)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Acemikatil tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Acemikatil

İyi günler öncelikle yeni bir muhabbet kuşu aldım adı limon daha yeni yeni büyüyor bildiğim kadarıyla yeni 1 ay oldu evimize geleli dün yeni eve taşındık az önce serbest bıraktım uçtum 2 3 kere cama yumuşak şekilde çarptı ve ağızından yem gedi 2 3 parça aldım kafesine koydum.Şimdi baktığımda ise dili şişmiş sersem bir şekilde uyukluyor gibi.Ne yapmam lazım korkuyorum yardım lütfen.Kuşum budur.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Öncelikle bu tarz başlıklar açmıyoruz. Konu ile başlık olsa ve parantez içinde acil dense daha iyi olur. İnşaallah bir şeyi yoktur canlı görünüyor. Biraz zaman geçsin kendine gelir inşaallah

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun.
    Bir süre uzaktan gözle istersen, şu an şokta olabilir. Yumuşak şekilde demişsin. Yarına bişeyi kalmayacaktır.

4. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşda senın söğlediginin tersini yazmıs:)

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ya da sadece önemli acil yazıyormuş düzeltme yapılmış :)

6. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    yeni taşınıldıysa kuş ne kadar sizinle olursa olsun yeni mekana en az 1 hafta alışması için salınmamalı.
    Yeni mekanı gözlemlemesi açısından bir süre kafesten etrafı gözlemlemesi iyi olur diye düşünüyorum.
    8 aylık kuşu yeni evime taşındıktan sonra 1 hafta salmadım.
    Sadece öneri.
    Ukalalık olarak algılanmamasını rica ederim...

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Başlığı ben değiştirdim. Gördüklerimi düzeltiyorum da, değişiklik gözükmedi mesaj altında bu kez hayret..

8. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    İyi gorunuyor. Sadece dinlenmesi ve kendine gelmesi için ona biraz zaman tanımalısın

Sayfayı Paylaş