Karadeniz Pet

Online oyun öneriniz

Aranan kan bulundu sanırım,deneme aşamasındayım.

pljB.jpg

nbrwz.jpg

uaezF.jpg

S4 oynayın basit ama güzel oyundur ilk 3-4 ayınız tricklere gider :)
APB şiddetle tavsiye ederim

muhabbet kuşu online oynayın çok güzel bir oyun :))

Valla size önerim League of Legends. Oyunda para ön planda değil. Parayla sadece kostüm, xp takviyesi ve oyunda kullanılan İP puanı takviyesi alıyorsun. Yani knight, metin2, allods(saldırı ve savunma taşları olayı var parayı veren arttırıyor) gibi oyunlarda parayı basıp kral olma olayı yok. Tamamen oynayışına kalmış bir oyun. Oyun grafik açısından biraz anime ama oynanışı çok zevkli. Denemenizi tavsiye ederim. Veya da 80-120 lira arasında Guildwars 2 var. Grafikleri harika. Oynanış mükemmel. Aynı şekilde parayla geliştirmek yok. Sadece cd alıyorsun. Orjinal olması şart.

arkadaşlar güzel bir online oyun bulunda oynayalım.

önereceğim bir oyun yok ama önermeyeceğim bir oyun var darkorbit denen web uzay oyunu çok gereksiz ve adaletsiz bir oyun.. ;)

Seafigt Gerçekten Çok güzel Bir oyun Tavsiye ederim 5 senedir oynuyorum çok güzel .

silkroad knight metin2 tarzı oyunlar aşırı bağımlılık yapıyor ve senin el becerinden cok parana bakan oyunlar. yani oyunda biyerlere gelebilmek için para veriyosun. Ben 2 yıldır League Of Legends oynuyorum ve bagımlılık filan yok hiçte para vermiyorum. bu oyun tamamen senin el becerine bakıyor 10 mac ustustede kazanabilirsin kaybedebilirsin. tavsiye ederim. grafiklerine bakılarak anlasılacak bir oyun değil videolarını izle

League of Legends diye bi oyun var bi onada bak istersen ben oynamıyorum ama arkadasım çok güzel diyo